Nowe mieszkania w Opolu

2007-05-21 13:01
Mieszkania Rekonsbud
Autor: brak danych

Budowa nowego bloku przy ulicy Wandy w Opolu ruszyła w styczniu tego roku. Powstanie tam 27 mieszkań, do których lokatorzy wprowadzać się będą na początku 2008 roku.

Inwestorem jest spółka Przedsiębiorstwo Budowlane Rekonsbud Sp. z o.o., która w Opolu wybudowała już 150 mieszkań w blokach przy ul. Koszalińskiej. To więc kolejna inwestycja mieszkaniowa firmy, która tym razem zajmie się także sprzedażą. Budowa bloku ruszyła w styczniu 2007 roku.

W budynku znajdzie się 27 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 70 do 97 mkw. Będą do nich przypiasne loggie i tarasy. Pod blokiem powstanie garaż podziemny. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła i jak twierdzi inwestor połowa z nich jest już zarezerwowana. Jaka jest cena metra kwadratowego? To zależy od wielkości lokalu i piętra, na którym się znajduje. Przyszli mieszkańcy będą musieli zapłacić od 4 tys. do 4,3 tys. zł za mkw.
Budowa bloku potrwa około 12 miesięcy. Inwestor zakłada, że najpóźniej będzie się można wprowadzać do mieszkań w pierwszym kwartale 2008 roku.

Czytaj więcej