Nowe mieszkania w Opolu

2007-05-21 13:01
Mieszkania Rekonsbud
Autor: brak danych

Budowa nowego bloku przy ulicy Wandy w Opolu ruszyła w styczniu tego roku. Powstanie tam 27 mieszkań, do których lokatorzy wprowadzać się będą na początku 2008 roku.

Inwestorem jest spółka Przedsiębiorstwo Budowlane Rekonsbud Sp. z o.o., która w Opolu wybudowała już 150 mieszkań w blokach przy ul. Koszalińskiej. To więc kolejna inwestycja mieszkaniowa firmy, która tym razem zajmie się także sprzedażą. Budowa bloku ruszyła w styczniu 2007 roku.

W budynku znajdzie się 27 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 70 do 97 mkw. Będą do nich przypiasne loggie i tarasy. Pod blokiem powstanie garaż podziemny. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła i jak twierdzi inwestor połowa z nich jest już zarezerwowana. Jaka jest cena metra kwadratowego? To zależy od wielkości lokalu i piętra, na którym się znajduje. Przyszli mieszkańcy będą musieli zapłacić od 4 tys. do 4,3 tys. zł za mkw.
Budowa bloku potrwa około 12 miesięcy. Inwestor zakłada, że najpóźniej będzie się można wprowadzać do mieszkań w pierwszym kwartale 2008 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej