Mieszkania w dzielnicy Aniołki

2008-04-04 16:37
aniolki
Autor: brak danych

Przy ulicy Focha w gdańskiej dzielnicy Aniołki firma Invest Komfort wybuduje osiedle Wzgórze Focha. Kameralne i otoczone zielenią osiedle to znakomita propozycja dla rodzin i osób ,dla których liczy się cisza i spokój.

Wzgórze Focha od południa otoczone jest ogródkami działkowymi, zaś od północy osiedlem domków jednorodzinnych. Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dostęp do centrum Gdańska oraz tras wyjazdowych z Trójmiasta. Blisko osiedla znajdują się również dworce PKP, PKS oraz SKM i przystanki autobusowe i tramwajowe. Mieszkańcy osiedla będą mieli zapewniony dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, sklepów, szkół, szpitali, itp.

Na osiedlu Wzgórze Focha powstanie siedem trzypiętrowych budynków z parkingiem podziemnym oraz windami. Łącznie w budynkach będzie 260 komfortowych mieszkań wykonanych pod klucz, o metrażach od 42 do 118 m2. Cena za metr kwadratowy waha się od 7690 do 9750 złoty.
Projekt architektoniczny kompleksu powstał w Studiu Architektonicznym Kwadrat z Gdyni. Zgodnie z nim obiekt będzie charakteryzował się prostotą i nowoczesną koncepcją architektoniczną oraz przemyślaną koncepcja urbanistyczną. Jasne elewacje zostaną w części wykonane z piaskowca. Przeszklenia w połączeniu z balkonami i tarasami podkreślą przestronność mieszkań oraz zapewnią odpowiedni dopływ naturalnego światła.

Pomiędzy budynkami powstaną ulice osiedlowe i miejsca do rekreacji:

  • park osiedlowy z małą architekturą
  • boisko, korty tenisowe
  • plac zabaw.

Na terenie osiedla powstaną również zespół rekreacyjny z salą fitness i saunami.

Teren inwestycji zostanie ogrodzony i monitorowany, dodatkowo nad bezpieczeństwem mieszkańców osiedla będzie czuwać całodobowa ochrona i system panic button. Mieszkania będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe, a lokale na parterze we wzmocnione szyby i okucia antywłamaniowe.
Całość inwestycji podzielona na trzy etapy. Aktualnie w sprzedaży są trzy budynki z pierwszego etapu, do 15 lipca 2009 roku oddane zostaną budynki A i C, natomiast realizacja budynku B zostanie zakończona 15 września 2009 r.

marzec 2008

 

Czytaj więcej