Mieszkać w platynowej wieży

2006-12-21 15:58

Dwie dwudziestotrzypiętrowe wieże apartamentowe, hotel Hilton wraz z centrum konferencyjnym, kasyno, galeria sklepów, kawiarnie, restauracje, salon fryzjerski i kosmetyczny. To tylko niektóre z udogodnień, z jakich będą mogli skorzystać mieszkańcy kompleksu "Platinum Towers", inwestycji Atlas Estates. Właśnie rozpoczęto przedsprzedaż apartamentów.

Kompleks powstaje w dynamicznie rozwijającej się części śródmieścia, przy ulicy Grzybowskiej. W jego skład wejdzie ponadto centrum SPA firmy Holmes Place, a także sale gimnastyczne, fitness, pełnowymiarowy basen, sauny, sale odnowy biologicznej i nowoczesne sale do spinning'u.

Przyszli mieszkańcy dwóch platynowych wież będą mogli korzystać z proponowanych przez inwestora udogodnień. Komunikację pomiędzy apartamentami a częścią usługową ułatwi przeszklony hall, dzięki czemu w pochmurne dni będzie można korzystać z punktów usługowych, sklepów, restauracji i barów niemal nie wychodząc z domu. Do dyspozycji właścicieli apartamentów pozostawać będzie trzykondygnacyjny garaż podziemny, jednakże inwestor zastrzega sobie prawo na przeznaczenie niesprzedanych w odpowiednim czasie miejsc pod wynajem.

 

 

W inwestycji o łącznej powierzchni 22 500 mkw. powstanie blisko 400 luksusowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Apartamenty o powierzchni od 36 do 97 mkw. położone będą na piętrach od 3 do 20. Na mieszkańców ostatnich dwóch kondygnacji czekają przestronne penthousy o powierzchni od 147 do 230 mkw., z tarasami i ogrodami zimowymi. W apartamentach zaprojektowano okna sięgające do podłogi i okna o obniżonych parapetach, co pozwoli, zwłaszcza mieszkańcom górnych pięter, na podziwianie pięknej panoramy Warszawy.

Kompleks w formie podkowy wypełni przestronny plac z dużą ilością zieleni. Wielkomiejski charakter miejsca podkreślą kamienne elewacje niższej części budynków oraz starannie zaprojektowane detale małej architektury.

"Platinum Towers" to inwestycja firmy Atlas Estates, spółki akcyjnej notowanej na giełdzie w Londynie, posiadającej doświadczenie na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Wśród projektów firmy znajdują się: Capital Art. Apartments czy Nowy Żoliborz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej