Melody Park na Mokotowie

2007-05-21 14:28
Melody Park
Autor: brak danych

Melody Park to zespół apartamentowców, który powstanie na warszawskim Mokotowie. U zbiegu ulicy Bacha i Puławskiej deweloper - znana na warszawskim rynku firma Marvipol wybuduje cztery różnej wielkości budynki.

Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej Plan. Architekci z tego biura zaproponowali stworzenie czterech niezależnych budynków, połączonych dwupoziomowym garażem podziemnym. Jeden z obiektów ze zróżnicowaną ilością kondygnacji, od 11- tu do 15-tu powstanie od strony ulicy Puławskiej. Pozostałe obiekty staną wzdłuż ulicy Doliny Służewieckiej. Nazwa osiedla - Melody Park wzięła się od nazw okolicznych ulic, poruszających muzyczną tematykę. Dlatego też poszczególe bloki inwestor postanowił nazwać: Etiuda Residence, Villa Sonata, Villa Cantata i Villa Suita.

Powierzchnia apartamentów waha się od 45 do 170 mkw. Do wielu z nich przypisane będą loggie i balkony. Na ostatnich kondygnacjach powstaną duże penthous'y z ogromnymi tarasami. W hallu głównym, obok recepcji ochrony przewidziane jest miejsce na fitness-club. Szatnie z sauną usytuowane będą w części podziemnej.
Elewacja budynków zostanie utrzymana w jasnej kolorystyce. Pojawią się także elementy kamienne. Szlachetny wygląd ma zapewnić obiektom aplikacje stalowe w kolorze grafitowym. Liczne tereny zielone znajdujące się w bliskim otoczeniu to dodatkowy atut osiedla. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany.
Na razie inwestor ma tylko warunki zabudowy. Od razu po otrzymaniu pozwolenia na budowę zamierza rozpocząć prace budowlane. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec III kwartału 2009 roku.

Czytaj więcej