Melody Park na Mokotowie

2007-05-21 14:28
Melody Park
Autor: brak danych

Melody Park to zespół apartamentowców, który powstanie na warszawskim Mokotowie. U zbiegu ulicy Bacha i Puławskiej deweloper - znana na warszawskim rynku firma Marvipol wybuduje cztery różnej wielkości budynki.

Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej Plan. Architekci z tego biura zaproponowali stworzenie czterech niezależnych budynków, połączonych dwupoziomowym garażem podziemnym. Jeden z obiektów ze zróżnicowaną ilością kondygnacji, od 11- tu do 15-tu powstanie od strony ulicy Puławskiej. Pozostałe obiekty staną wzdłuż ulicy Doliny Służewieckiej. Nazwa osiedla - Melody Park wzięła się od nazw okolicznych ulic, poruszających muzyczną tematykę. Dlatego też poszczególe bloki inwestor postanowił nazwać: Etiuda Residence, Villa Sonata, Villa Cantata i Villa Suita.

Powierzchnia apartamentów waha się od 45 do 170 mkw. Do wielu z nich przypisane będą loggie i balkony. Na ostatnich kondygnacjach powstaną duże penthous'y z ogromnymi tarasami. W hallu głównym, obok recepcji ochrony przewidziane jest miejsce na fitness-club. Szatnie z sauną usytuowane będą w części podziemnej.
Elewacja budynków zostanie utrzymana w jasnej kolorystyce. Pojawią się także elementy kamienne. Szlachetny wygląd ma zapewnić obiektom aplikacje stalowe w kolorze grafitowym. Liczne tereny zielone znajdujące się w bliskim otoczeniu to dodatkowy atut osiedla. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany.
Na razie inwestor ma tylko warunki zabudowy. Od razu po otrzymaniu pozwolenia na budowę zamierza rozpocząć prace budowlane. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec III kwartału 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej