Kolejna inwestycja Wawel Service

2009-09-11 11:09
Kompleks mieszkaniowy Halszki 28
Autor: Times Square Public Relations

Pierwsza łopata została wbita. Budowa wielorodzinnego budynku na krakowskim Kurdwanowie właśnie się rozpoczęła.

Kompleks mieszkaniowy Halszki 28 stanie u zbiegu ulic Halszki i Wysłouchów. Budynek zaprojektowano w kształcie litery U.  Powierzchnia mieszkań wahać się będzie od 29 do 86 mkw.

- Inwestycja ta powstała z myślą o ludziach poszukujących mieszkań dostępnych w programie Rodzina na Swoim. Wiemy, że zakup własnej nieruchomości to często najważniejsza inwestycja finansowa w życiu, dlatego chcieliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się lokale z dopłatą rządową - mówi Bartłomiej Rzepa.

Pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się 182 mieszkania zostanie wyposażony w parking podziemny, miejsca garażowe oraz miejsca postojowe na zewnątrz. Na parterze przewidziano przestrzeń dla trzech lokali usługowych. Halszki 28 jest szóstą inwestycją tego dewelopera na krakowskim Kurdwanowie. W przyszłości dzielnica ta ma być połączona z centrum miasta linią szybkiego tramwaju. Autorem projektu architektonicznego jest inż. Zdzisław Chlebowski, a generalnym wykonawcą firma Stalbud s.j.

Kompleks mieszkaniowy Halszki 28
Autor: Times Square Public Relations W pięciokondygnacyjnym budynku znajdą się lokale o zróżnicowanej powierzchni - od 29 do 86 mkw. Inwestycja ma być gotowa w 2010 r.
Czytaj więcej