Inwestycja mieszkaniowa w Szczecinie

2008-02-07 12:54
garden house
Autor: brak danych

Pierwszy etap osiedla Garden House w Szczecinie został oddany do użytku. Realizacja przedsięwzięcia trwała zaledwie 14 miesięcy. W grudniu 2007 roku deweloper SGI Baltis rozpoczął realizacje II etapu inwestycji.

Kompleks Garden House powstaje na Wzgórzach Warszawy na wysokości 110 m n.p.m. Składa się on z 2 trzykondygnacyjnych budynków ukształtowanych w taki sposób, aby tworzyły wewnętrzny, kameralny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.

W mieszkaniach zamontowano wyższe drewniane okna, granitowe parapety oraz drzwi antywłamaniowe a także system bezpieczeństwa anty-panic. Wszystkie klatki schodowe wyposażone są w cichobieżne windy, indywidualnie zaprojektowane balustrady i oświetlenie a w korytarzach dywanowe wykładziny.
W podziemnych kondygnacjach powstały garaż na 93 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W części oddanej do użytku utworzono 85 mieszkań, których łączna powierzchnia wynosi 5000 m2. Planowany termin oddania do użytku II etapu to II kwartał 2009 roku. Projekt architektoniczny został wykonany w pracowni Urbicon.

luty 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej