Imaginarium na Bielanach

2007-05-21 15:28
Imaginarium
Autor: brak danych

Realizacja projektu Imaginarium ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. Niedawno inwestor - Ronson Development Group otrzymał długo oczekiwane pozwolenie na budowę osiedla.

Imaginarium to kameralny kompleks mieszkaniowy złożony z dwupiętrowych budynków. Zlokalizowany będzie na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej. W pobliżu Lasku Bielańskiego deweloper zbuduje dwa budynki, w których w sumie znajdzie się 58 mieszkań o powierzchni od 30-110 mkw.
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji prywatne tarasy na dachu budynku i duże balkony. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki o powierzchni od 30 do 90 mkw. Cena za metr kwadratowy mieszkania wynosi 10-11 tys. zł., a cena obowiązkowego miejsca parkingowego w podziemnym garażu 42,7 tys. zł.

Mieszkania zostaną wykończone materiałami wysokiej jakości. W każdym z apartamentów będą się duże drewniane okna - znak rozpoznawczy dewelopera. Wszystkie klatki schodowe zostaną wyposażone w widy zjeżdżające do poziomu podziemnego parkingu. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany. Inwestycja zostanie zakończona w czwartym kwartale 2007 roku.

Czytaj więcej