Imaginarium na Bielanach

2007-05-21 15:28
Imaginarium
Autor: brak danych

Realizacja projektu Imaginarium ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. Niedawno inwestor - Ronson Development Group otrzymał długo oczekiwane pozwolenie na budowę osiedla.

Imaginarium to kameralny kompleks mieszkaniowy złożony z dwupiętrowych budynków. Zlokalizowany będzie na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej. W pobliżu Lasku Bielańskiego deweloper zbuduje dwa budynki, w których w sumie znajdzie się 58 mieszkań o powierzchni od 30-110 mkw.
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji prywatne tarasy na dachu budynku i duże balkony. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki o powierzchni od 30 do 90 mkw. Cena za metr kwadratowy mieszkania wynosi 10-11 tys. zł., a cena obowiązkowego miejsca parkingowego w podziemnym garażu 42,7 tys. zł.

Mieszkania zostaną wykończone materiałami wysokiej jakości. W każdym z apartamentów będą się duże drewniane okna - znak rozpoznawczy dewelopera. Wszystkie klatki schodowe zostaną wyposażone w widy zjeżdżające do poziomu podziemnego parkingu. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany. Inwestycja zostanie zakończona w czwartym kwartale 2007 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej