Imaginarium II już w rękach mieszkańców

2009-08-11 13:53
Imaginarium II
Autor: materiały od: Ronson Development

Pierwsi właściciele rozpoczęli odbiór swoich mieszkań w projekcie Imaginarium II realizowanym przez Ronson Development przy ul. Gwiaździstej na warszawskich Bielanach.

Dotychczas nabywców znalazło niemal 80% lokali spośród 65 oferowanych w tej inwestycji. Na pewną pulę mieszkań, które pozostały w sprzedaży, firma Ronson przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Część mieszkań została objęta rabatem sięgającym 12%. Promocja dotyczy lokali o powierzchni od 48 do 111 m2.

"Już dziś możemy powiedzieć, że Imaginarium II powtórzyło sukces pierwszej części tej inwestycji czyli Imaginarium I. Niewątpliwie duże zainteresowanie tym projekt to pochodna doskonałej lokalizacji oraz wysokiego standardu wykończenia. Rozważamy rozpoczęcie jeszcze w tym roku trzeciej i ostatniej części Imaginarium, która będzie obejmować dwa budynki liczące łącznie 45 mieszkań." - mówi Andrzej Gutowski dyrektor sprzedaży Ronson.

W skład Imaginarium II wchodzą 3 dwupiętrowe budynki liczące łącznie 65 mieszkań o powierzchni od 40 m2 do 115m2. Sprzedaż mieszkań w Imaginarium II rozpoczęła się w lipcu 2008 r. - tuż po uzyskaniu przez Ronson, pozwolenia na budowę.
Zgodnie z pierwotnymi założeniami projekt został zakończony w ciągu roku. 20 lipca 2009 r. Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Uprawomocniło się ono 6 sierpnia 2009 r. Tym samym Ronson mógł rozpocząć formalne przekazywanie kluczy właścicielom 51 mieszkań.

Imaginarium II
Autor: materiały od: Ronson Development Osiedle jest ogrodzone i strzeżone; uwagę zwraca harmonijnie zaprojektowany teren wokół budynków: plac zabaw, tereny zielone oraz kameralne oświetlenie

Mieszkania Imaginarium II cechuje korzystna lokalizacja. Inwestycja położona jest tuż obok Lasu Bielańskiego. W pobliżu znajduje się także m.in. pętla autobusowa umożliwiająca dostęp do centrum Warszawy oraz trasa "Wybrzeże Gdańskie".
Osiedle Imaginarium II zostało zaprojektowane w niskiej zabudowie. Dzięki dużym drewnianym oknom, każdy z apartamentów jest dobrze doświetlony. Atutem mieszkań na ostatnich piętrach są prywatne tarasy na dachach - a w przypadku mieszkań na parterze, duże ogródki.
Imaginarium II jest kontynuacją projektu Imaginarium I, który został zakończony w grudniu 2007. W skład Imaginarium I wchodzi 58 mieszkań. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Dodatkowo uwagę zwraca harmonijnie zaprojektowany teren wokół budynków: plac zabaw, tereny zielone oraz kameralne oświetlenie.
W 2009 r. firma planuje rozpoczęcie sprzedaży trzeciego, ostatniego etapu inwestycji - Imaginarium III - w skład którego będą wchodzić dwa budynki liczące łącznie 45 mieszkań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej