Hochtief buduje mieszkania na warszawskiej Woli. Zamknięcie stanu surowego

2014-05-13 12:54
Hochtief Jana Kazimierza 51
Autor: HOCHTIEF Polska

Nowe mieszkania w Warszawie powstaną przy ul. Jana Kazimierza 51. Hochtief odpowiada za całość realizowanej inwestycji na warszawskiej Woli. Nowa inwestycja Hochtief wchodzi w kolejny etap - w maju 2014 wiecha zawisła nad pierwszym budynkiem osiedla JK51

Na warszawskiej Woli powstanie kolejne osiedle mieszkaniowe i kolejne przy ul. Jana Kazimierza.

Tym razem za całość procesu inwestycyjnego odpowiada firma Hochtief Polska, która własnie otrzymała pozwolenie na budowę. Nowe mieszkania w Warszawie będą budowane w dwóch etapach. Początek budowy pierwszego zaplanowany jest na marzec 2013 roku, a oddanie do użytku - na drugą połowę 2014 roku.  W pierwszym etapie powstanie budynek o zróżnicowanej wysokości (6 i 9 kondygnacji) w którym znajdzie się 165 nowych mieszkań, 4 lokale usługowe i podziemny parking .W połowie maja 2014 nad pierwszym budynkiem nowego osiedla zawisła wiecha – został zamknięty stan surowy pierwszego obiektu. Drugi etap nowej inwestycji to 116 mieszkań i 3 lokale usługowe.

W tej chwili deweloper prowadzi przedsprzedaż mieszkań. To drugi mieszkaniowy projekt deweloperski firmy Hochtief. Autorem projektu architektonicznego jest warszawska pracownia Bulanda, Mucha Architekci.

 

Hochtief Jana Kazimierza 51
Autor: HOCHTIEF Polska
Czytaj więcej