Hochtief buduje mieszkania na warszawskiej Woli. Zamknięcie stanu surowego

2014-05-13 12:54
Hochtief Jana Kazimierza 51
Autor: HOCHTIEF Polska

Nowe mieszkania w Warszawie powstaną przy ul. Jana Kazimierza 51. Hochtief odpowiada za całość realizowanej inwestycji na warszawskiej Woli. Nowa inwestycja Hochtief wchodzi w kolejny etap - w maju 2014 wiecha zawisła nad pierwszym budynkiem osiedla JK51

Na warszawskiej Woli powstanie kolejne osiedle mieszkaniowe i kolejne przy ul. Jana Kazimierza.

Tym razem za całość procesu inwestycyjnego odpowiada firma Hochtief Polska, która własnie otrzymała pozwolenie na budowę. Nowe mieszkania w Warszawie będą budowane w dwóch etapach. Początek budowy pierwszego zaplanowany jest na marzec 2013 roku, a oddanie do użytku - na drugą połowę 2014 roku.  W pierwszym etapie powstanie budynek o zróżnicowanej wysokości (6 i 9 kondygnacji) w którym znajdzie się 165 nowych mieszkań, 4 lokale usługowe i podziemny parking .W połowie maja 2014 nad pierwszym budynkiem nowego osiedla zawisła wiecha – został zamknięty stan surowy pierwszego obiektu. Drugi etap nowej inwestycji to 116 mieszkań i 3 lokale usługowe.

W tej chwili deweloper prowadzi przedsprzedaż mieszkań. To drugi mieszkaniowy projekt deweloperski firmy Hochtief. Autorem projektu architektonicznego jest warszawska pracownia Bulanda, Mucha Architekci.

 

Hochtief Jana Kazimierza 51
Autor: HOCHTIEF Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej