Grazioso Apartamenty w Warszawie. Eko-Park zakończył kolejny etap budowy

2012-08-27 15:55
Nowe mieszkania w Warszawie. Grazioso Apartamenty
Autor: Eko-Park S.A. Grazioso Apartamenty. Nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie

Od czerwca 2011 roku, deweloper Eko-Park realizuje w stolicy inwestycję mieszkaniową "Grazioso Apartamenty". Wykonawca ukończył kolejny etap budowy. Apartamenty w Warszawie, które zaprojektowała pracowania APA Kuryłowicz & Associates mają być gotowe w II kwartale 2013 roku.

W ramach inwestycji na 1 ha działce budowane są mieszkania na Mokotowie. Generalny wykonawca firma RE-Bau, który prowadzi budowę od czerwca 2011 roku ukończył 27 sierpnia jej kolejny etap. Tym samym inwestycja uzyskała stan surowy zamknięty.

Przeczytaj również: Osiedle Violino. Apartamenty w Warszawie

RE-Bau buduje apartamenty

Obecnie generalny wykonawca prowadzi prace wykończeniowe i równocześnie kończy elewację inwestycji. - Prowadzone są prace przy wykończeniu części wspólnych (holle, klatki schodowe). We wszystkich apartamentach znajdują się już okna, instalacje elektryczne i sanitarne, tynki oraz wylewki - powiedziała Barbara Klassek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Eko-Park.

Kolejne apartamenty w Warszawie

Nowo budowane apartamenty w Warszawie będą rozmieszczone w 3 budynkach 5 i 6 kondygnacyjnych, w których łącznie znajdzie się 158 mieszkań. W budynkach będą dominowały przestronne lokale 3-pokojowe. Apartamenty o powierzchni od 53 do 187 m2 będą miały balkon lub loggie. Deweloper, Eko-Park zaoferuje również dwu-, -cztero i pięciopokojowe. Apartamenty rozmieszczone na ostatnim pietrze będą miały tarasy, a te na parterze - ogródki. Kompleks będzie wyposażony w podziemny garaż. Projekt architektoniczny osiedla Grazioso Apartamenty opracowało biuro projektowe APA Kuryłowicz & Associates. Nowo budowane apartamenty w Warszawie mają być gotowe w I połowie 2013 roku. Osiedle Eko-Park to łącznie 12 kompleksów rezydencji mieszkaniowych (w tym Apartamenty Grazioso) na powierzchni prawie 16 ha. Każdy z 12 kompleksów mieszkaniowych liczy od 1 do 5 budynków.

Apartamenty w Warszawie na Mokotowie

lokalizacja: ul. Chodkiewicza, Warszawa (Mokotów), woj. mazowieckie
liczba apartamentów: 158
liczba miejsc parkingowych: 158
stan inwestycji: realizowana
realizacja: II kw.(czerwiec) 2011- II kw. 2013

Inwestor: Eko-Park SA
Projekt architektoniczny: APA Kuryłowicz & Associates
Generalny wykonawca: RE-Bau.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej