Grazioso Apartamenty w Warszawie. Eko-Park zakończył kolejny etap budowy

2012-08-27 15:55
Nowe mieszkania w Warszawie. Grazioso Apartamenty
Autor: Eko-Park S.A. Grazioso Apartamenty. Nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie

Od czerwca 2011 roku, deweloper Eko-Park realizuje w stolicy inwestycję mieszkaniową "Grazioso Apartamenty". Wykonawca ukończył kolejny etap budowy. Apartamenty w Warszawie, które zaprojektowała pracowania APA Kuryłowicz & Associates mają być gotowe w II kwartale 2013 roku.

W ramach inwestycji na 1 ha działce budowane są mieszkania na Mokotowie. Generalny wykonawca firma RE-Bau, który prowadzi budowę od czerwca 2011 roku ukończył 27 sierpnia jej kolejny etap. Tym samym inwestycja uzyskała stan surowy zamknięty.

Przeczytaj również: Osiedle Violino. Apartamenty w Warszawie

RE-Bau buduje apartamenty

Obecnie generalny wykonawca prowadzi prace wykończeniowe i równocześnie kończy elewację inwestycji. - Prowadzone są prace przy wykończeniu części wspólnych (holle, klatki schodowe). We wszystkich apartamentach znajdują się już okna, instalacje elektryczne i sanitarne, tynki oraz wylewki - powiedziała Barbara Klassek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Eko-Park.

Kolejne apartamenty w Warszawie

Nowo budowane apartamenty w Warszawie będą rozmieszczone w 3 budynkach 5 i 6 kondygnacyjnych, w których łącznie znajdzie się 158 mieszkań. W budynkach będą dominowały przestronne lokale 3-pokojowe. Apartamenty o powierzchni od 53 do 187 m2 będą miały balkon lub loggie. Deweloper, Eko-Park zaoferuje również dwu-, -cztero i pięciopokojowe. Apartamenty rozmieszczone na ostatnim pietrze będą miały tarasy, a te na parterze - ogródki. Kompleks będzie wyposażony w podziemny garaż. Projekt architektoniczny osiedla Grazioso Apartamenty opracowało biuro projektowe APA Kuryłowicz & Associates. Nowo budowane apartamenty w Warszawie mają być gotowe w I połowie 2013 roku. Osiedle Eko-Park to łącznie 12 kompleksów rezydencji mieszkaniowych (w tym Apartamenty Grazioso) na powierzchni prawie 16 ha. Każdy z 12 kompleksów mieszkaniowych liczy od 1 do 5 budynków.

Apartamenty w Warszawie na Mokotowie

lokalizacja: ul. Chodkiewicza, Warszawa (Mokotów), woj. mazowieckie
liczba apartamentów: 158
liczba miejsc parkingowych: 158
stan inwestycji: realizowana
realizacja: II kw.(czerwiec) 2011- II kw. 2013

Inwestor: Eko-Park SA
Projekt architektoniczny: APA Kuryłowicz & Associates
Generalny wykonawca: RE-Bau.

Czytaj więcej