Eiffage generalnym wykonawcą Mennica Residence

2016-06-29 11:10
Mennica Residence
Autor: BBGK Architekci Budowa I etapu osiedla Mennica Residence ruszyła w lutym 2016 i zakończy się we wrześniu 2017

Osiedle powstaje na miejscu dawnego zakładu Mennicy Polskiej przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Kompleks apartamentowców zaprojektowany został przez pracownię BBGK Architekci. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane do użytku jesienią 2017.

Osiedle powstanie w dwóch etapach. Jako pierwszy wybudowany zostanie budynek na planie litery U. Będzie w nim 188 mieszkań o powierzchni od 28 do 230 m² oraz penthouse`y o metrażach od 150 do 230 m². Te ostatnie znajdą się na ostatnich piętrach i będą miały wysokość 3m. Wszystkie apartamenty będą miały balkon, taras, loggię lub ogród zimowy. Na niższych kondygnacjach znajdą się tzw. studia oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe (nie większe niż 60 m²). Na parterze dostępne będą powierzchnie usługowe.

W budynku zaprojektowano również część relaksacyjno-wypoczynkową (650 m²), w której znajdą się m.in. siłownia, sala do squasha oraz gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala relaksacyjna z jacuzzi, pomieszczenia do masażu oraz wykonywania zabiegów kosmetycznych, miejsce spotkań dla lokatorów oraz strefa malucha.

Postoje dla samochodów znajdą się na 3 podziemnych kondygnacjach. Garaże wyposażone będą w stację do ładowania samochodów z napędem elektrycznym. Inwestor zaplanował również miejsca parkingowe dla rowerów, motocykli i skuterów.

W sumie w dwóch etapach budowy osiedla powstanie około 450 mieszkań. Cała inwestycja zakończy się w 2019 roku.

Nazwa inwestycji: Mennica Residence
Lokalizacja: ul. Grzybowska 43A, Warszawa
Funkcja: mieszkaniowa
Deweloper: Mennica Polska S.A.
Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
Projektant: BBGK Architekci Sp. z o.o.
Liczba kondygnacji: 8, 14
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2016 (I etap)
Zakończenie budowy: wrzesień 2017 (I etap), 2019 (II etap)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej