Dom Development rozbuduje osiedle mieszkaniowe na warszawskiej Białołęce

2014-08-13 17:06
osiedle mieszkaniowe białołęka warszawa
Autor: Dom Development Dom Development rozbudowuje osiedle przy ul. Krokwi na warszawskiej Białołęce. Osiedle Klasyków II będzie miało 435 mieszkań

Osiedle mieszkaniowe Klasyków II zostanie zrealizowane przy ul. Krokwi na warszawskiej Białołęce. Osiedle Klasyków II jest drugim etapem inwestycji, w której ostatnie mieszkania były oddane do uzytku w lutym 2014 roku.

Osiedle Klasyków I było budowane w 3 etapach, ostatni został oddany do użytku w lutym 2014 roku. Powodzenie inwestycji skłoniło dewelopera, Dom Development, do kontynuacji budowy tego osiedla. Osiedle Klasyków II także będzie realizowane etapami. W sierpniu 2014 roku Dom Development rozpoczął pierwszy etap osiedla Klasyków II.

Osiedle Klasyków II położone jest przy ul. Krokwi na warszawskiej Białołęce, w pobliżu lasów Henryka, Dąbrówka i Parku Henrykowskiego.

Projekt osiedla powstał w pracowni HRA Architekci. Architekci zaprojektowali osiedle jako zespół 16 trzypiętrowych budynków w których docelowo znajdzie się 435 mieszkań. I etap osiedla Klasyków II to 8 budynków z 231 mieszkaniami - od kawalerki po 4-pokojowe lokale. Pod budynkiem deweloper wybuduje garaż podziemny dla mieszkańców.

Planowane oddanie do użytku pierwszego etapu Klasyków II to II kwartał 2016 roku.

Czytaj więcej