Cztery Oceany

2009-08-05 14:46
Cztery Oceany
Autor: www.czteryoceany.pl

W Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, powstaną cztery budynki mieszkalne. Każdy z nich prezentować będzie inny świat, czyli różne oceany: Spokojny, Indyjski, Atlantycki i Południowy. Mieszkania dostępne będą w dwóch standardach do wyboru.

W czterech 18-sto kondygnacyjnych budynkach znajdzie się docelowo 520 mieszkań o powierzchniach od 39 do 150 m2. Dodatkowo na parterach zaplanowano lokale usługowe, które zapewnią mieszkańcom wygodę.

Cztery Oceany
Autor: www.czteryoceany.pl

We wszystkich budynkach przewidziano całodobową ochronę oraz monitoring. Na osiedlu powstanie także ciekawy plac zabaw - tylko do dyspozycji mieszkańców Czterech Oceanów. Inwestycja będzie realizowana etapami - ukończenie I etapu zaplanowano na IV kwartał 2011 r. Generalnym wykonawcą jest firma CFE Polska.

Cztery Oceany zaprojektowane zostały we współpracy Pomorskiego Biura Projektowego GEL oraz belgijskiego biura Conix Architects. Mieszkania będą oddawane najemcom wyklończone "pod klucz". Do wyboru są dwa standardy: Mistral i Hornet. Mieszkania znajdujące się na najwyższych piętrach mają zaprojektowane przestronne balkony ze szklanymi osłonami. Pozostałe mieszkania również wyposażone będą w tarasy lub balkony.

Cztery Oceany
Autor: www.czteryoceany.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej