Artystyczne apartamenty na Woli

2007-05-21 15:35

"Capital Art Apartments" to kompleks pięciu budynków powstających na obszernej działce mierzącej przeszło 17500 mkw. W kompleksie znajdzie się ponad 900 mieszkań; od 30 mkw. do 160 mkw. Na ostatnich piętrach powstaną pokaźne tarasy, liczące nawet 70 mkw., a na mieszkańców z parteru czekać będą prywatne ogródki. Cały kompleks zaprojektowano tak, by był dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Budynek będzie posiadał charakterystyczne detale architektoniczne w postaci odchylonych od lica budynku ram, wspartych na wzrastających w miarę wysokości balkonach. Mają one nadać masywnej bryle budynku lekkości i subtelnego wyglądu. W pierwszym etapie, którego budowa zakończy się w czerwcu 2008 roku, powstanie 219 mieszkań. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w drzwi antywłamaniowe. Ponadto budynek będzie miał podziemne garaże, monitoring, ochronę i w pełni ogrodzony teren.

W marcu 2007 roku rozpoczną się rezerwacje drugiego etapu inwestycji. Oferowany będzie 17 piętrowy budynek, w którym na powierzchni ponad 10 500 mkw. powstanie 179 mieszkań. Przeważać będą mieszkania dwupokojowe, do 55 mkw. Na najwyższych piętrach powstaną przestronne i eleganckie apartamenty, wysokie na 3 metry, o powierzchni do 165 mkw. Dla najmłodszych przewidziane są place zabaw w ciekawie zaprojektowanej architekturze zieleni.

"Capital Art Apartments" powstanie na warszawskiej Woli. Jest to inwestycja Atlas Estates, spółki akcyjnej notowanej na giełdzie w Londynie. W Warszawie firma może się pochwalić takimi projektami, jak: Hilton Complex, Platinum Towers czy Nowy Żoliborz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej