Apartamenty Nadwiślańska. Nowe mieszkania w Krakowie

2012-08-24 17:19
Apartamenty w Krakowie. Inwestycja Atal
Autor: Atal Apartamenty w Krakowie. Nowa inwestycja firmy Atal. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2014 roku

W Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów nadwiślańskich, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Atal – Apartamenty Nadwiślańska 11. Realizacja inwestycji obejmuje budowę dwusegmentowego budynku, w którym dostępne będą 344 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach. Nowe mieszkania w Krakowie zostaną udostępnione przyszłym lokatorom w II kwartale 2014 roku. Atutem inwestycji jest lokalizacja. Budynek mieszkalny powstanie praktycznie w centrum miasta, w niewielkiej odległości od Rynku Głównego.

Nowe mieszkania w Krakowie. Apartamenty Nadwiślańska 11

Nowa inwestycja firmy Atal w Krakowie – Apartamenty Nadwiślańska – powstają w centrum Podgórza, pomiędzy ulicami Nadwiślańską i Piwną, na terenie dawnej fabryki zakładów odzieżowych.

W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwa siedmiokondygnacyjny budynki mieszkalne, w których dostępne będą 344 mieszkania. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana, do użytku przyszłych lokatorów będą zarówno 28 metrowe mieszkania, jak i apartamenty o powierzchni 177 mkw. Mieszkania będą miały balkon, taras lub loggię, z kolei lokale na parterze ogródki. W garażu podziemnym oraz wokół budynku będzie ponad 200 miejsc parkingowych. Dla mieszkańców dostępne będą także dwa tarasy widokowe na piątej kondygnacji.

Bryła budynku została zaprojektowana w konwencji architektury postindustrialnej, przez co budynek wpisuje się w klimat dawnego Podgórza. Fasada budynku utrzymana w ciepłej kompozycji kolorystycznej z cegłą w tradycyjnej barwie jesiennej czerwieni oraz jej charakterystyczne ułożenie, nawiązuje do przemysłowego stylu tej dzielnicy.

Mieszkańcy będą mieli dostęp do punktów usługowych, handlowych oraz placówek oświatowych. Z kolei liczne linie tramwajowe i autobusowe umożliwią sprawne połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa.

Nowe mieszkania w Krakowie, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów nadwiślańskich, zostaną oddane do użytku w II kwartale 2014 roku.

Apartamenty w Krakowie. Inwestycja Atal
Autor: Atal Apartamenty Nadwiślańska. Nowe mieszkania w Krakowie z widokiem na panoramę miasta
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej