Apartamenty nad morzem - ruszyła budowa II etapu Rezydencji Park w Mielnie

2011-12-16 12:28
Ruszyła budowa II etapu Rezydencji Park w Mielnie
Autor: Mielno Holding - Firmus Group Apartamenty w II etapie Rezydencji Park będą miały metraże: 39–53 mkw i jedną lub dwie sypialnie.

Grupa Mielno Holding – Firmus Group rozpoczęła budowę II etapu Rezydencji Park. Kompleks, którego wartość wyniesie 50 mln zł powstaje przy jednym z głównych deptaków prowadzących do plaży w Mielnie. Deweloper podpisał z bankiem PKO BP SA umowę na finansowanie. Generalnym wykonawcą apartamentów nad morzem została firma Budimex SA.

Apartamenty nad morzem

Drugi etap jest kontynuacją realizacji kompleksu Rezydencja Park budowanego przy ul. Orła Białego w Mielnie. Budynek mieszkalny będzie projektem kameralnym, powstanie tu 12 w pełni wyposażonych apartamentów. Architekci ze szczecińskiej pracowni Mellon zaplanowali apartamenty na czterech kondygnacjach. Inwestycja położona jest ok. 200 m od morza i 50 m od jeziora Jamno. Realizacja II etapu zakończy się jesienią 2012 r.

Projekt budynku nawiązuje do tradycyjnych w tych okolicach domów szachulcowych. Także materiały, jak kamień i drewno, wykorzystane na elewacjach oraz we wnątrzach apartamentowca podkreślą jego nadmorski charakter.

Apartamenty w II etapie Rezydencji Park będą miały metraże: 39–53 mkw i jedną lub dwie sypialnie. Taki podział wnętrz ważny jest zarówno dla klientów, którzy mieszkania kupują pod wynajem, ale także dla tych, którzy chcą zamieszkać na stałe z dala od zgiełku miasta.

Projekt zaplanowany jest jako obiekt w pełni wyposażony dlatego inwestor przekaże klientom apartamenty już komfortowo urządzone. Znajdą się w nich m.in. drewniane podłogi, płytki ceramiczne na ścianach i podłodze, kompleksowo wyposażona kuchnia (płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka), a w łazience pełna armatura. Każdy z apartamentów posiada taras od słonecznej strony. Lokale położone na parterze mają własne ogródki w zielonym otoczeniu sosen. Na dole znajduje się parking z miejscem parkingowym przypisanym do każdego apartamentu.

Ruszyła budowa II etapu Rezydencji Park w Mielnie
Autor: Mielno Holding - Firmus Group Architekci ze szczecińskiej pracowni Mellon zaplanowali apartamenty na czterech kondygnacjach
Czytaj więcej