Apartamentowiec w kształcie łodzi

2007-05-21 16:55
Apartamentowiec w kształcie łodzi
Autor: brak danych

W Łodzi przy ulicy Św. Teresy powstanie apartamentowiec Marina. Budynek o ciekawej formie zostanie oddany do użytku w 2008 roku. Obecnie inwestor przygotowuje wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy.

Marinę wybuduje Varitex. Deweloper podkreśla, że atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle powstanie w dolinie rzeki Sokołówki. Mieszkańcy z okien swoich mieszkań będą mogli podziwiać park julianowski i łagiewnicki. Zaletą jest też dobre połączenie z centrum miasta.

Obiekt będzie miał pięć głównych kondygnacji. Nietypowa będzie jego forma. Fasada zostanie wykonana z betonu i z drewna.. Od strony wschodniej pojawi się przy niej przeszklona galeria. W obiekcie nie będzie klatek schodowych. Do apartamentów lokatorzy dostaną się z galerii. Marina w ofercie będzie miała 97 mieszkań. Do niektórych mieszkań zostaną przypisane loggie. Ostanie piętro zostało zarezerwowane na 400 metrowy penthouse otoczony ogromnym tarasem. Oczywiście zaprojektowano także podziemne garaże. W budynku zainstalowane zostaną trzy windy. Do dyspozycji mieszkańców będzie sala klubowa, sauna, siłownia oraz miejsce zabaw dla dzieci. Projekt obiektu wykonał architekt Jan Wilkocki.

Czytaj więcej