Apartamentowiec w kształcie łodzi

2007-05-21 16:55
Apartamentowiec w kształcie łodzi
Autor: brak danych

W Łodzi przy ulicy Św. Teresy powstanie apartamentowiec Marina. Budynek o ciekawej formie zostanie oddany do użytku w 2008 roku. Obecnie inwestor przygotowuje wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy.

Marinę wybuduje Varitex. Deweloper podkreśla, że atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle powstanie w dolinie rzeki Sokołówki. Mieszkańcy z okien swoich mieszkań będą mogli podziwiać park julianowski i łagiewnicki. Zaletą jest też dobre połączenie z centrum miasta.

Obiekt będzie miał pięć głównych kondygnacji. Nietypowa będzie jego forma. Fasada zostanie wykonana z betonu i z drewna.. Od strony wschodniej pojawi się przy niej przeszklona galeria. W obiekcie nie będzie klatek schodowych. Do apartamentów lokatorzy dostaną się z galerii. Marina w ofercie będzie miała 97 mieszkań. Do niektórych mieszkań zostaną przypisane loggie. Ostanie piętro zostało zarezerwowane na 400 metrowy penthouse otoczony ogromnym tarasem. Oczywiście zaprojektowano także podziemne garaże. W budynku zainstalowane zostaną trzy windy. Do dyspozycji mieszkańców będzie sala klubowa, sauna, siłownia oraz miejsce zabaw dla dzieci. Projekt obiektu wykonał architekt Jan Wilkocki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej