Warszawa: rozpoczyna się budowa biurowca Konstruktorska Business Center

2011-05-09 12:39
Konstruktorska Business Center
Autor: CB Richard Ellis Polska wizualizacja biurowca Konstruktorska Business Center

Firma HB Reavis Group rozpoczyna realizację biurowca Konstruktorska Business Center. Obiekt stanie na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Konstruktorskiej. Oddanie do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2013 roku.

Wyłącznym agentem powstającego na warszawskim Mokotowie budynku Konstruktorska Business Center została firma CB Richard Ellis.

Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Epstein. Znajdzie się w nim 48 000 m kw. powierzchni biurowo-handlowej klasy A. Budynek będzie miał 7 pięter, wraz z dwoma kondygnacjami podziemnymi. Dla najemców zaplanowano 1070 miejsc parkingowych.

- Firma CB Richard Ellis jest bardzo zadowolona z rozpoczęcia współpracy z firmą HB Reavis przy projekcie Konstruktorska Business Center. Zrobimy wszystko, aby w budynku swoje biura otworzyli prestiżowi najemcy. - powiedział Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor działu powierzchni biurowych w CB Richard Ellis. Zapewnia iż możliwe będzie różnorodne projektowanie powierzchni biurowej i aranżacji wnętrz, od 100 do maksymalnie 7 300 m kw. na jednym piętrze.

Przewidziane zostały także przestrzenie na bank, kiosk, siłownię, catering dla firm, oraz wewnętrzne dziedzińce z naturalną roślinnością i miejscami do wypoczynku. Budynek został zaprojektowany z naciskiem na dbałość o środowisko naturalne i jest w trakcie procesu uzyskiwania certyfikacji BREEAM. Generalnym wykonawcą będzie jedna ze spółek z grupy HB Reavis.

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej