Rusza budowa Parkridge Business Centre Wrocław

2010-10-01 19:03
Parkridge Business Centre Wrocław
Autor: Parkridge CEE Retail

Parkridge Central & Eastern Europe, rozpoczął właśnie realizację I etapu Parkridge Business Centre Wrocław. W budowie znajdują się 2 budynki magazynowo-biurowe o łącznej powierzchni 11040 mkw. (5670 oraz 5370 mkw.). Generalnym wykonawcą jest firma Goldbeck. Termin oddania tego etapu do użytkowania planowany jest na styczeń 2011 roku. Obiekt jest w procesie komercjalizacji i cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców.

Parkridge Business Centre Wrocław to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy. W skład jego wejdzie 5 budynków biurowych, które zaoferują łącznie blisko 17,5 tys. mkw. oraz 10 budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni ponad 50 tys. mkw. Magazyny dostępne będą zarówno dla ciężkiego transportu samochodowego dzięki zastosowaniu doków przeładunkowych, a także dla lekkich pojazdów dystrybucyjnych poprzez bramy wjazdowe z poziomu gruntu. Budynki magazynowo-biurowe zlokalizowane na terenie centrum dadzą możliwość wynajęcia i zaaranżowania powierzchni już od 600 mkw.

Parkridge Business Centre Wrocław został zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy architektoniczne oraz użytkowe. 
Obiekt znajduje się 7 km od centrum miasta oraz 4 km od trasy A8 – Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Na początku 2011 roku połączy ona drogę krajową nr 8 (w kierunku Warszawy) z autostradą A4.

Parkridge Business Centre Wrocław jest kontynuacją programu budowy przez dewelopera nowoczesnych centrów biznesu z magazynami typu „small business units”w Polsce. W tej chwili na rynku znajduje się zrealizowana w Łodzi I faza podobnego projektu - Parkridge Business Centre Łodź. W ramach tego etapu zbudowane zostały 2 budynki magazynowo-biurowe o łącznej powierzchni 7760 mkw. Parkridge Business Centre Łodź będzie składał się docelowo z 6 budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 23,5 tys. mkw.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej