Projekty dla Warszawy

2009-08-11 13:38

Projekty, jakie zostaną zrealizowane z udziałem Tebodin SAP-Projekt dotyczą m.in. infrastruktury miejskiej, budynków użyteczności publicznej, dróg, transportu publicznego i gospodarki odpadami.

Firma konsultingowo-projektowa, Tebodin SAP-Projekt, podpisała umowę ramową z Miastem Stołecznym Warszawa na świadczenie usług pomocy technicznej dotyczącej projektów, które ubiegają się o dofinansowanie z funduszy europejskich.
Projekty objęte umową pomiędzy Miastem a Tebodin SAP-Projekt zostaną zrealizowane do lutego 2011 r.

"Zakres usług konsorcjum reprezentowanego przez Tebodin SAP-Projekt obejmuje całokształt zagadnień związanych z realizacją inwestycji, zaczynając od programowania, poprzez projektowanie, wykonanie, rozliczanie i przekazanie do eksploatacji. Przy tym projekcie będziemy mieli możliwość zaprezentowania możliwości naszego konsorcjum zarówno w zakresie analiz finansowo-ekonomicznych, jak i kompetencji technicznych." - mówi Maciej Kabulski, Dyrektor Działu Konsultingu w Tebodin SAP-Projekt.

Michał Olszewski, Dyrektor Biura Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zauważa, że:
"Konsorcjum reprezentowane przez firmę Tebodin SAP-Projekt zostało wytypowane do realizacji tego projektu w wyniku przetargu publicznego. Spełniło wszystkie wymagania, jakie zostały postawione, w szczególności te odnoszące się do kwalifikacji i doświadczenia ekspertów kluczowych."

Centrum Nauki Kopernik
Autor: ew Widok na budowę CNK z Mostu Świętokrzyskiego

"Pierwszym zadaniem, jakie wykona Tebodin SAP-Projekt w ramach podpisanej umowy będzie uaktualnienie studium wykonalności dla budowanego Centrum Nauki Kopernik." - mówi Maciej Fijałkowski, Z-ca Dyrektora Biura Funduszy Europejskich.

"Ponadto konsorcjum rozpocznie wkrótce prace nad przygotowaniem studium wykonalności dla Centrum Sztuki Nowoczesnej, będącego częścią szerszego planu przebudowy centrum Warszawy”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej