Polnord zbuduje siedzibę Asseco

2009-08-27 14:36
Park Technologiczny
Autor: Polnord SA

Polnord otrzymał pozwolenie na budowę drugiego z kilkunastu biurowców, które stworzą kompleks Wilanów Office Park w Warszawie. Wielomilionowa inwestycja wkrótce ruszy.

Budynek o powierzchni 20, 4 tys. mkw. najmu będzie największym biurowcem, które powstaną na terenie parku. Zgodnie z wcześniej podpisaną umową (luty 2008), najemcą zostanie firma informatyczna - Asseco Poland. Polnord planuje rozpoczęcie budowy tego budynku pod koniec 2009 r. Zakończenie i przekazanie do użytkowania nastąpi w trzecim kwartale 2011 r.

Cały kompleks Wilanów Office Park będzie się składał z 18 budynków, zlokalizowanych na 17-hektarowej działce. Jest to pierwsza tak duża inwestycja biurowa Polnordu. Spółka podaje, że poszczególne części projektu mogą być realizowane samodzielnie w różnym czasie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej