Pierwsi najemcy w Marynarska Business Park

2008-08-11 15:13
Marynarka Business Park
Autor: brak danych

Firma Ghelamco Poland otrzymała pozwolenie na użytkowanie kompleksu Marynarska Business Park. Deweloper wynajął już ponad 80% powierzchni biurowej w kompleksie, a pierwsi najemcy już korzystają ze swoich biur.

Biurowiec zlokalizowany jest na Służewcu Przemysłowym w Warszawie. W całym kompleksie znajduje się ponad 45 000 m2 powierzchni biurowej klasy A. Powierzchnia piętra to około 3 800 m2, co pozwala na swobodną i efektowną aranżację siedzib firm.

Marynarska Business Park składa się z 4 budynków. Trzy z nich stoją na planie litery L. Ich wysokość jest różna - od dziedzińca budynek jest 9 piętrowy, natomiast cześć kompleksu od ulicy Marynarskiej ma 6 pięter. Każdy z trzech budynków oferuje od 7 000 do 10 000 m2 powierzchni biurowej. Czwarty budynek jest wolnostojący. Ma 11 pięter i 13 000 m2 powierzchni użytkowej. Jego bryłę wyróżnia zaokrąglony narożnik od strony południowej.

Cały kompleks wyróżnia bardzo nowoczesna architektura. Projekt opracowała belgijska pracowania architektoniczna Jaspers & Eyers Partners.
Elewację Marynarska Business Park stanowią szklane fragmenty uzupełnione wykończeniami z piaskowca oraz stali. Wewnątrz kompleksu zlokalizowano zielone patio z fontanną i elementami małej architektury.
Biurowce spełniają najwyższe standardy techniczne. Każdy z budynków posiada oddzielne wejście i recepcję.

Jednym z njemców Marynarska Business Park została firma farmaceutyczna Schering-Plough. Firma zajmie ponad 2 300 m2 z ponad 43 000 m2 dostępnych w całej inwestycji.

kwiecień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej