Park Postępu ma pozwolenie na użytkowanie

2009-09-15 14:47
Park Postepu
Autor: Echo Investment

Zrealizowany przez Echo Investment projekt biurowy Park Postępu w Warszawie uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Park Postępu to nowoczesny zespół biurowy klasy A, składający się z czterech budynków połączonych kondygnacją parteru. Kompleks jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej. Każdy z budynków ma 7 kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 34 tys. mkw. Część przestrzeni na parterze budynku została przeznaczona na punkty handlowe i usługowe. Do dyspozycji najemców  będzie m.in. restauracja i salon prasowy. Projekt Park Postępu został opracowany w warszawskiej pracowni APA Wojciechowski. Budowa rozpoczęła się w styczniu 2008 r., roboty prowadziła firma Modzelewski & Rodek. Obecnie trwają prace związane w wykończeniem wynajętych biur.

Wśród najemców znajdują się m.in.: Lux Med, Dent-a-Medical, Consumer Connection, Tavola, Dominata, Euro-apteka, PEKAO Financial Services, Estée Lauder, Termoizolacja, Abbott Laboratories, HTC, Novell. W nowym biurowcu znalazła się również siedziba warszawskiego oddziału Echo Investment.

Park Postępu
Autor: Echo Investment
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej