Otwarcie Galerii Jurajskiej

2009-10-02 14:17
Galeria Jurajska
Autor: brak danych

Tebodin SAP-Projekt zakończył prace nad Galerią Jurajską. Już jutro (3.10.09 r.) uroczyste otwarcie!

Firma Tebodin SAP-Projekt zakończyła swoje prace przy Galerii Jurajskiej, która powstała w Częstochowie.
3 października 2009 r. obiekt zostanie oddany do użytku.

Tebodin SAP-Projekt był zaangażowany w budowę Galerii Jurajskiej już od stycznia 2006 r. Od tego momentu firma wspierała GTC w całym procesie przygotowania inwestycji, począwszy od opracowania koncepcji, poprzez zmianę planu miejscowego, koordynację prac projektowych, uzyskanie pozwolenia na budowę po przeprowadzenie przetargu na generalnego wykonawcę.
W ostatniej fazie budowy Tebodin SAP-Projekt zarządzał realizacją inwestycji i prowadził koordynację prac najemców.

- Cieszymy się, że pomimo zamieszania na rynku budownictwa, jakie panowało w trakcie realizacji inwestycji udało się ją zakończyć w terminie oraz zmieścić się w zakładanym budżecie. Prace nad projektem zaczęliśmy w momencie, gdy na rynku budownictwa rozpoczynał się boom. Wyboru generalnego wykonawcy dokonaliśmy w trakcie jego samego szczytu, kiedy oferenci mogli wybierać w inwestycjach. Koordynację najmu przeprowadziliśmy podczas krachu na rynku, kiedy każdego dnia najemcy wycofywali się z umów, bądź chcieli je renegocjować. Ten projekt był naprawdę ogromnym wyzwaniem i tym bardziej cieszę się, że zakończyliśmy go z sukcesem - mówi Rafał Strugała, dyrektor Tebodin SAP-Projekt nadzorujący prace nad Galerią Jurajską.

Galeria Jurajska to już kolejny projekt, jaki Tebodin SAP-Projekt zrealizował dla GTC. Wcześniej świadczyliśmy nasze usługi przy budowie Galerii Mokotów w Warszawie oraz Galerii Kazimierz w Krakowie. Mamy nadzieję, że następne możliwości współpracy pojawią się już niebawem - dodaje Arno Ruijtenbeek, prezes Tebodin SAP-Projekt.

Tebodin SAP-Projekt jest obecnie zaangażowany w budowę kilku galerii handlowych. Najważniejsze z nich to Galeria Tarnovia i Sandecja. Zakończenie prac w obu przypadkach planowane jest na czwarty kwartał tego roku. Firma jest również zaangażowana w budowę centrum Factory Outlet w Krakowie, gdzie aktualnie pracuje nad przygotowaniem inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej