Nowe inwestycje. Rozbudowa fabryki Takedy - nowe miejsca pracy dla regionu łódzkiego

2013-10-31 14:15
nowe inwestycje łódzkie fabryka takeda
Autor: Pro-Invest Arkadiusz Nagięć Nowa inwestycja da nowe miejsca pracy w regionie łódzkim. Zatrudnienie w rozbudowanej fabryce zwiększy się o 1/3.

Fabryka Takedy, firmy produkującej leki i suplementy diety, w Łyszkowicach k. Łowicza zostanie rozbudowana o 8000 m2. Nowa inwestycja pozwoli zwiększyć zatrudnienie o jedną trzecią.

Fabryka Takedy Pharma, firmy produkującej leki i suplementy diety na rynek polski i zagraniczne, znajduje się w Łyszkowicach k. Łowicza. Obecnie produkcja odbywa się na 1300 m2. Koncern podjął decyzję o rozbudowie fabryki o kolejne 8000 m2. W ramach inwestycji zostanie wybudowana hala produkcyjna, hala wejścia/wyjścia i magazyn.

W tej chwili najbardziej zaawansowane są prace przy budowie trzykondygnacyjnej hali produkcyjnej, gdzie zakończono prace konstrukcyjne parteru i jest wylewany strop pierwszego piętra. Prace fundamentowe pod pozostałe obiekty również zostaną ukończone do końca października 2013 roku.

Autorem projektu jest biuro Pro-Invest Arkadiusz Nagięć.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma MCKB. Pod koniec października 2013 roku został wmurowany kamień węgielny pod rozbudowę fabryki. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to 2014 rok.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej