Nowa inwestycja Panattoni Park Łódź South II - rusza budowa magazynu w Polsce Centralnej

2023-02-02 13:19
Panattoni Park Łódź South I
Autor: Panattoni Park Łódź South II Budowa Panattoni Park Łódź South II zaplanowana jest w ramach jednego etapu. Budynek osiągnie wysokość dwunastu metrów i przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent.

Nową inwestycję w województwie łódzkim: Panattoni Park Łódź South II o docelowej powierzchni 57 300 mkw. rozpoczyna Panattoni. Obiekt zlokalizowany będzie w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12.

W ramach Panattoni Park Łódź South II deweloper stawia na liczne rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników – m.in. zapewniając zwiększony dostęp światła, czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Z kolei planowany wysoki poziom certyfikacji pozwoli przyszłym klientom dobrze przygotować się na coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące wpływu biznesu na środowisko.

Panattoni Park Łódź South II zlokalizowany jest w Polsce Centralnej, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania DK12 z autostradą A1 łączącą północ kraju z południem. Obiekt przejdzie certyfikację środowiskową na poziomie BREEAM Excellent i zostanie wyposażony w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii i wody. Park zajmie docelowo powierzchnię 57 300 m kw.

„Panattoni realizuje obiekty przemysłowe w regionie Polski Centralnej od początku swojej działalności w kraju. Cały czas rozbudowujemy swoje portfolio w samej Łodzi, ale też nieustannie otwieramy nowe lokalizacje – takie jak Tuszyn, gdzie dotychczas brakowało podobnych projektów” – podkreśla Katarzyna Kujawiak, Development Director w Panattoni. – „Jest to kompaktowy obiekt, którego powierzchnię można komfortowo podzielić między 2-3 najemców”.

W 2022 roku deweloper dostarczył w regionie łódzkim ponad 350 000 m kw. powierzchni przemysłowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej