Kopernik Park. Nowe biura i mieszkania w Olsztynie

2012-06-21 14:42
Kopernik Park, Olsztyn
Autor: OPB Development Kopernik Park - elewacja wschodnia

W Olsztynie, na terenie gdzie pięć lat temu było kino Kopernik, zostanie wybudowane osiedle mieszkaniowe z przestrzenią biurową. W ramach projektu inwestor - OPB Development, zrealizuje inwestycję Kopernik Park, z mieszkaniami, apartamentami i lokalami handlowymi. Przedsięwzięcie ma zostać ukończone w grudniu 2013 roku.

Województwo warmińsko-mazurskie zyska kolejne osiedle mieszkaniowe. W Olsztynie budowany jest kompleks Kopernik Park, który będa tworzyły mieszkania, apartamenty i część biznesowa. Inwestycja zostanie wybudowana w centrum miasta, na terenie gdzie do września 2007 roku mieściło się kino Kopernik.

Przeczytaj również: Tak będzie wyglądała galeria Amber w Kaliszu. ZDJĘCIA

Kopernik Park - o inwestycji

Osiedle Kopernik Park będą tworzyły cztery budynki mieszkalne, które będą miały od pięciu do siedmiu kondygnacji. Łącznie w ramach realizacji powstanie 111 lokali mieszkalnych. Nowo budowane mieszkania w Olsztynie, będą miały powierzchnię od 31 do 97 m2. Dodatkowo, deweloper przewidział komórki lokatorskie. Na terenie obiektu zostanie wybudowany podziemny, dwupoziomowy parking, który będzie monitorowany. Kopernik Park będzie dysponował fitness clubem. Ponadto, na terenie kompleksu, na poziomie parteru zostanie wybudowany budynek, w którym znajdą się biura i lokale handlowo-usługowe.

Nowe biura i mieszkania w Olszynie

Nazwa: Kopernik Park
Lokalizacja: ul. Partyzantów i 1 Maja, Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie
status inwestycji: realizowana
realizacja: I kw. 2012 - grudzień 2013

Inwestor: OPB Development
Projekt architektoniczny: Zbigniew Potalas
Generalny wykonawca: OPB Development.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej