Hotele nad morzem. 4-gwiazdkowy hotel we Władysławowie powstanie w ramach kompleksu Gwiazda Morza

2013-07-26 16:06
Hotele nad morzem. Hotel we Władysławowie w kompleksie Gwiazda Morza
Autor: Personal PR Czterogwiazdkowy hotel we Władysławowie wejdzie w skład kompleksu Gwiazda Morza, który będzie oddalony do morza 120 m. Bryła budynku obudowana jest pionowymi elementami drewnianymi, ma być to nazwiązanie do pni sosen z pobliskiego lasu

4-gwiazdkowy hotel we Władysławowie wejdzie w skład kompleksu apartamentowo-hotelowego Gwiazda Morza. Inwestycja powstanie w bliskiej odległości od morza - zaledwie 120 m. Koncepcję architektoniczą wraz z aranżacją wnętrz nowego hotelu nad morzem opracowali architekci z pracowni Broadway Malyan.

Nowy 4-gwiazdkowy hotel we Władysławowie

W skład kompleksu apartamentowo-hotelowego Gwiazda Morza we Władysławowie wejdzie czterogwiazdkowy hotel, w którym znajdzie się 110 pokoi. Na terenie obiektu powstanie część konferencyjno-wystawowa, restauracja i bar, a także centrum SPA. 

Koncepcję architektoniczą wraz z aranżacją wnętrz nowego hotelu we Władysławowie stworzyli architekci z pracowni Broadway Malyan. Inspiracją dla powstania projektu hotelu było położenie kompleksu Gwiazda Morza w bliskiej odległości od morza. Forma budynku i elewacji oraz zastosowane do wykończenia materiały są uzupełnieniem okolicznego krajobrazu: starych sosen i naturalnych piaszczystych wzniesień. Tekstura fasady, zbudowanej z pionowych elementów drewnianych, to nawiązanie do strzelistych sosnowych pni. Organiczne rozmieszczenie okien wzmacnia związek budynku z naturą. Pokoje hotelowe, a także przestrzenie wspólne również będą nawiązywały do nadbałtyckiej przyrody. Naturalne materiały – drewno i kamienie o ciekawej fakturze, połączone zostaną z kolorami, które kojarzą się z wypoczynkiem nad morzem – błękitem nieba i kolorami czystego piasku.

Oddanie do użytku nowego hotelu nad morzem planowane jest na 2016 rok.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej