Galeria Raj. Najstarsze centrum handlowe w Dębicy w rozbudowie

2011-11-21 10:15
Galeria Raj. Najstarsze centrum handlowe w Dębicy w rozbudowie
Autor: IVS Grupa Planowany termin otwarcia rozbudowanej częsci Galerii Raj przypada na drugi kwartał 2012 roku

W chwili obecnej trwa rozbudowa Galerii Raj – największego centrum handlowego w Dębicy, które działa w mieście już od 12 lat. Po zakończeniu rozbudowy galeria handlowa zwiększy swoją powierzchnię o niemal 50%. Rozbudowana zostanie także cała infrastruktura wokół obiektu – chodniki, drogi i strefy dostaw. Dzięki rozbudowie Galeria Raj zostanie odświeżona, inwestor zapowiada także rozszerzenie oferty handlowej. Całkowity koszt rozbudowy centrum to 35 mln złotych. Planowany termin otwarcia obiektu przypada na drugi kwartał 2012 roku. Głównym inwestorem rozbudowy jest spółka IVS Grupa.

Galeria Raj. Najstarsze centrum handlowe w Dębicy w rozbudowie

Galeria Raj działa od 12 lat. Jest to najstarsze centrum handlowe, które funkcjonuje obecnie w Dębicy.  W lipcu br. rozpoczęła się rozbudowa obiektu - po jej zakończeniu galeria handlowa zwiększy swoją powierzchnię o niemal 50%. Głównym inwestorem rozbudowy obiektu jest spółka IVS Grupa.

Powierzchnia zabudowy Galerii Raj wynosi ponad 13,5 tyś. mkw. Po rozbudowie centrum powiększy się o ponad 6,5 tyś. mkw, co łącznie da ponad 21 tyś. mkw. Wzrośnie również liczba miejsc parkingowych z 400 do 700. Parking będzie bezpłatny, a do dyspozycji klientów zostaną udostępnione także miejsca dla rowerów.

– Rozbudowana zostanie także cała infrastruktura wokół obiektu – chodniki, drogi i strefy dostaw. Dodatkowo odświeżony zostanie wizerunek miejsca. Nowe, stylowo zaprojektowane wnętrza, utrzymane w ciepłych słonecznych odcieniach, podkreślą charakter Galerii Raj, pełen optymizmu, rodzinnej atmosfery, przyjazny dla najemców i klientów – mówi Henryk Kwolek, Prezes IVS Grupa.

Całkowity koszt rozbudowy centrum handlowego to 35 mln złotych. Zakończenie budowy oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla rozbudowywanej obecnie części Galerii Raj przewidziane jest na przełomie stycznia i lutego 2012 roku, z kolei planowany termin otwarcia obiektu przypada na drugi kwartał 2012 roku.

Galeria Raj. Najstarsze centrum handlowe w Dębicy
Autor: IVS Grupa Po zakończeniu rozbudowy centrum handlowe zwiększy swoją powierzchnię o niemal 50%

Wparcie dla lokalnego biznesu i społeczności. Galeria Raj - centrum nie tylko handlowe

Galeria Raj proponuje klientom bogatą ofertę handlową - od salonów znanych marek, poprzez butiki lokalnych firm i punkty usługowe, jednak  galeia to nie tylko centrum handlowe, w którym można zrobić zakupy -  jest to także miejsce, gdzie można spędzic wolny czas. Galeria Raj jest miejscem przyjaznym i ciekawym, ale także Dębica staje się coraz nowocześniejszym i bardziej przyjaznym miastem do życia.

Korzystna lokalizacja w największej liczebnie gminie w województwie podkarpackim stwarza szerokie perspektywy rozwoju modernizowanego obiektu. Podstawą powstania galerii było wsparcie lokalnego biznesu i społeczności. Widoczne jest to w doborze najemców, jak i tworzeniu nowych miejsc pracy. Szacowana liczba etatów w Galerii Raj przekroczyła już liczbę 300 osób – to powoduje, że Galeria jest pracodawcą stabilnym i dającym szansę rozwoju.

Właścicielem Galerii Raj jest IVS Grupa, która powstała w 1997 roku. Celem jej działalności jest realizacja inwestycji budowlanych oraz ich kompleksowa obsługa: począwszy od opracowania koncepcji, aż po profesjonalne zarządzanie istniejącymi obiektami wraz z powierzchnią handlową. Obiekty budowane przez IVS powstały w mniejszych miejscowościach zgodnie z nowym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności.

Galeria Raj. Najstarsze centrum handlowe w Dębicy w rozbudowie
Autor: IVS Grupa
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej