Centrum handlowe w Białej Podlaskiej jest większe. INBAP zakończył rozbudowę Rywala

2014-12-02 17:57
centrum handlowe rywal
Autor: INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Inwestor Fundusz INBAP już po raz trzeci rozbudowuje centrum handlowe Rywal

Rozbudowa centrum handlowego Rywal trwała trochę ponad rok. W listopadzie 2014 roku nastąpiło uroczyste otwarcie nowo wybudowanej części centrum.

Centrum handlowe Rywal zostało wybudowane w 1988 roku. Od tego czasu jego powierzchnia zwiększyła się siedmiokrotnie. Obecnie centrum handlowe Rywal to 22 000 m2 powierzchni handlowej, blisko 100 sklepów, multipleks i parking na około 300 samochodów. To była już trzecia rozbudowa centrum.

Projekt  Rywala przygotowała warszawska pracownia projektowa "Król. Projektowanie architektoniczne". Trzykondygnacyny nowy obiekt jest połączony łącznikiem ze starą częścią centrum.

Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta i jest największą galerią handlową w Białej Podlaskiej.

Inwestorem Rywala jest Fundusz Inwestycyjny INBAP. W swoim portfolio ma pięć innych  funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. INBAP zarządza CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach oraz Inbag w Bartoszycach. W tym roku inwestor rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach, Lubaniu oraz kolejnej inwestycji w Białej Podlaskiej zaplanowanej na 2015 rok.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej