Biurowiec Robyg Business Center - uzyskano stan surowy otwarty

2012-08-21 10:49
Robyg Bussines Center - inwestycja Robyg
Autor: Robyg SA Biurowiec Robyg Business Center - wizualizacja

Robyg realizuje swój pierwszy biurowiec w Warszawie. W ramach projektu budowany jest Robyg Business Center. Deweloper osiągnął już stan surowy otwarty inwestycji. Biurowiec ma zostać oddany do użytku w 2013 roku.

Spółka deweloperska Robyg, która dotychczas działała na rynku nieruchomości mieszkaniowych, realizuje swoją pierwszą inwestycję komercyjną. W ramach przedsięwzięcia inwestor buduje biurowiec Robyg Business Center na Wilanowie.

Biurowiec Robyg Business Center

W dniu 20 sierpnia Robyg zakończył pierwszy etap inwestycji i tym samym sfinalizował stan surowy otwarty. Robyg Business Center, który realizowany jest w dwoch etapach będą tworzyły dwa budynki o niskiej zabudowie.

W pierwszym etapie budowany jest 3-piętrowy budynek o ponad 8 tys. m2 powierzchni użytkowej. Na każdej kondygnacji do dyspozycji lokatorów będzie 2 860 m2 powierzchni z przeznaczeniem na lokale handlowo-usługowe i biura. Dodatkowo, deweloper wybuduje parking podziemny na 125 miejsc postojowych. Druga część projektu zakłada wybudowanie obiektu o łącznej powierzchni użytkowej 27 tys. m2. W sąsiedztwie znajdzie się również 5-piętrowy parking naziemny na blisko 600 stanowisk. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2013 roku.

Kolejny biurowiec na Wilanowie

nazwa: Robyg Business Center
lokalizacja: Al. Rzeczypospolitej, Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie
liczba miejsc postojowych: 725
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2012-2013

Inwestor: Robyg SA
Projekt architektoniczny: Atelier3 Girtler&Girtler
Generalny wykonawca: Grupa Robyg SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej