Biurowiec Robyg Business Center - uzyskano stan surowy otwarty

2012-08-21 10:49
Robyg Bussines Center - inwestycja Robyg
Autor: Robyg SA Biurowiec Robyg Business Center - wizualizacja

Robyg realizuje swój pierwszy biurowiec w Warszawie. W ramach projektu budowany jest Robyg Business Center. Deweloper osiągnął już stan surowy otwarty inwestycji. Biurowiec ma zostać oddany do użytku w 2013 roku.

Spółka deweloperska Robyg, która dotychczas działała na rynku nieruchomości mieszkaniowych, realizuje swoją pierwszą inwestycję komercyjną. W ramach przedsięwzięcia inwestor buduje biurowiec Robyg Business Center na Wilanowie.

Biurowiec Robyg Business Center

W dniu 20 sierpnia Robyg zakończył pierwszy etap inwestycji i tym samym sfinalizował stan surowy otwarty. Robyg Business Center, który realizowany jest w dwoch etapach będą tworzyły dwa budynki o niskiej zabudowie.

W pierwszym etapie budowany jest 3-piętrowy budynek o ponad 8 tys. m2 powierzchni użytkowej. Na każdej kondygnacji do dyspozycji lokatorów będzie 2 860 m2 powierzchni z przeznaczeniem na lokale handlowo-usługowe i biura. Dodatkowo, deweloper wybuduje parking podziemny na 125 miejsc postojowych. Druga część projektu zakłada wybudowanie obiektu o łącznej powierzchni użytkowej 27 tys. m2. W sąsiedztwie znajdzie się również 5-piętrowy parking naziemny na blisko 600 stanowisk. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2013 roku.

Kolejny biurowiec na Wilanowie

nazwa: Robyg Business Center
lokalizacja: Al. Rzeczypospolitej, Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie
liczba miejsc postojowych: 725
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2012-2013

Inwestor: Robyg SA
Projekt architektoniczny: Atelier3 Girtler&Girtler
Generalny wykonawca: Grupa Robyg SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej