"Złote Ville" wybrały KOMFORT

2008-10-24 15:42

Tytuł Firmy Roku 2008 w trzeciej edycji konkursu branżowego "Złote Ville" otrzymała sieć sklepów KOMFORT, lider rynku pokryć podłogowych w Polsce. O zwycięstwie zadecydował dynamiczny rozwój spółki na przestrzeni ostatniego roku - wzbogacenie oferty produktowej o ekskluzywne marki oraz rozszerzenie sieci dystrybucji o ponad 20 nowych sklepów.

Gala rozdania nagród "Złotej Villi" odbyła się 14 października 2008 roku w Businessman Institute w Warszawie. Statuetki, według 16 kategorii, przyznane zostały firmom z branży dekoracji i wyposażenia wnętrz, których marki, produkty lub usługi, w nowatorski sposób wyróżniły się na tle konkurencji. Obok spółki Sklepy KOMFORT, która zdobyła tytuł Firmy Roku 2008, nagrody "Złotej Villi" otrzymały marki: Samsung, Electrolux, Swarzędz Meble, Kler SA oraz Baltic Wood.

"KOMFORT jest jedną z największych firm z polskim kapitałem na rynku, liderem w swojej branży. To dla nas prawdziwy zaszczyt, że jury doceniło, jak przełomowe zmiany zaszły w spółce w ciągu ostatniego roku. Tytuł Firmy Roku 2008 jest tym cenniejszy, że do konkursu przystąpiło wiele prestiżowych marek i znanych firm." - odbierając nagrodę powiedziała Angelika Popiołek, przedstawiciel firmy Sklepy KOMFORT SA.

Sieć KOMFORT stanęła do rywalizacji w dwóch kategoriach: Podłogi - z dywanem VP14 Black z kolekcji Versailles Palace marki Nurison oraz Firma Roku. O przyznaniu spółce najwyższego wyróżnienia zadecydował dynamiczny rozwój sieci na przestrzeni ostatniego roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma systematycznie wzbogaca ofertę pokryć podłogowych, rozszerza portfolio usług okołosprzedażowych oraz otwiera nowe salony. Ambitne plany spółki zakładają zamknięcie roku ze 135. specjalistycznymi sklepami pod marką KOMFORT, a w najbliższych latach także ekspansję zagraniczną oraz wejście na giełdę.

Konkurs "Złote Ville", organizowany już po raz trzeci przez miesięcznik Villa, ma na celu promowanie najciekawszych produktów i usług z branży wnętrzarskiej oraz popularyzowanie interesujących kompozycji wnętrz i dodatków do współczesnych mieszkań. W konkursie udział wzięły te produkty, marki i usługi, które swoją premierę rynkową miały między marcem 2007 a sierpniem 2008 roku. Następnie jury (przedstawiciele znanych firm z branży dekoracji wnętrz, styliści, dziennikarze oraz przedstawiciele showbiznesu) wybrało laureatów, których wyroby odznaczają się nowatorskim stylem i niepowtarzalnym wzornictwem. I to w ich ręce trafiły statuetki "Złotej Villi".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej