Zmiany w ustawie o wyrobach budowlanych – konferencja GUNB

2016-11-07 15:42
Materiały budowlane
Autor: Getty Images Procedurom oceny zgodności wyrobów budowlanych i ich właściwego oznaczenia znakiem budowlanym B lu CE towarzyszy, spoczywający na producentach, obowiązek informacyjny, wynikający z przepisów Prawa budowlanego i specyfikacji technicznych

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zaprasza 6 grudnia 2016 na konferencję "Zmiany w ustawie o wyrobach budowlanych i nowe regulacje z zakresu nadzoru rynku".

Na konferencji GUNB zostaną przedstawione nowe rozwiązania prawne dotyczące wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu i udostępniania ich na rynku krajowym oraz funkcjonowania systemu nadzoru rynku wyrobów. Zakres tematów wskazuje, że w konferencji powinni wziąć udział producenci i sprzedawcy wyrobów budowlanych, członkowie organizacji i stowarzyszeń budowlanych, architekci, inżynierowie, przedstawiciele środowisk naukowych oraz studenci.
Udział w konferencji na pewno dostarczy uczestnikom wiele korzyści zawodowych i pozwoli na wyjaśnienie pojawiających się wątpliwości w związku z wejściem w życie 1 stycznia 2017 nowych uregulowań prawnych.

Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2016 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4), sala 1.01. Początek spotkania planowany jest na godz. 11.00, przewidywane zakończenie około godz. 14.30.

Konferencja jest bezpłatna, warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja uczestników poprzez stronę internetową GUNB – www.gunb.gov.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej