Żeglarskie mistrzostwa branży budowlanej Regatta Build Cup 2017

2017-05-30 13:10
X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Autor: Fakro X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Jubileuszowe X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim odbędą się od 2 do 9 września, tradycyjnie w Chorwacji. Trasa regat przebiega w tym roku przez sześć portów pod hasłem: Kierunek Wodospady KRK’A

Żeglarze ruszą z mariny portu Kremik, dopłyną do portu Murter, gdzie rozpocznie się pierwszy etap mistrzowskich regat. Finał zostanie rozegrany w Rogoźnicy. W sumie sześć portów i cztery etapy regat. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku IX Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim wygrała załoga „Muratora”!

Przeczytaj o zwycięstwie załogi "Murarora" w ubiegłym roku >>

Morskie regaty branży budowlanej mają grono zagorzałych wielbicieli. Do udziału w zawodach organizatorzy - FAKRO Zee Sailing Team – zapraszają producentów oraz dystrybutorów materiałów budowlanych. Bo to nie tylko świetna impreza żeglarska, ale i integracyjna, udowadniająca, że sportowa (czytaj: rywalizacja fair play) może przyświecać i na lądzie i na morzu.
W tym roku do dyspozycji uczestników będą jachty m.in. typu Salona 37, 38, 42 i 44 oraz More 40 i 55. Ponownie pobity będzie rekord liczby uczestniczących załóg – będzie ich 33 (rok temu 30).

Więcej o regatach na www.regaty.fakro.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej