Żeglarskie mistrzostwa branży budowlanej Regatta Build Cup 2017

2017-05-30 13:10
X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Autor: Fakro X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Jubileuszowe X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim odbędą się od 2 do 9 września, tradycyjnie w Chorwacji. Trasa regat przebiega w tym roku przez sześć portów pod hasłem: Kierunek Wodospady KRK’A

Żeglarze ruszą z mariny portu Kremik, dopłyną do portu Murter, gdzie rozpocznie się pierwszy etap mistrzowskich regat. Finał zostanie rozegrany w Rogoźnicy. W sumie sześć portów i cztery etapy regat. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku IX Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim wygrała załoga „Muratora”!

Przeczytaj o zwycięstwie załogi "Murarora" w ubiegłym roku >>

Morskie regaty branży budowlanej mają grono zagorzałych wielbicieli. Do udziału w zawodach organizatorzy - FAKRO Zee Sailing Team – zapraszają producentów oraz dystrybutorów materiałów budowlanych. Bo to nie tylko świetna impreza żeglarska, ale i integracyjna, udowadniająca, że sportowa (czytaj: rywalizacja fair play) może przyświecać i na lądzie i na morzu.
W tym roku do dyspozycji uczestników będą jachty m.in. typu Salona 37, 38, 42 i 44 oraz More 40 i 55. Ponownie pobity będzie rekord liczby uczestniczących załóg – będzie ich 33 (rok temu 30).

Więcej o regatach na www.regaty.fakro.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej