XVI Gala Dekarska i XVI Dzień Dekarza w Łodzi

2015-06-02 13:19
16 lat PSD
Autor: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza 25 lipca 2015 do Łodzi na Obchody Święta Dekarzy. W ramach tego przedsięwzięcia zaplanowano piknik oraz uroczystą galę.

Łódź to miejsce, gdzie historia miesza się z teraźniejszością, gdzie stare fabryki zyskują nowe życie i pełnią ważne funkcje w krajobrazie miasta, a aktorów z łódzkiej „Filmówki” można spotkać spacerujących ulicą Piotrkowską i rozmawiających z ludźmi. Na tych właśnie elementach został oparty tegoroczny – organizowany już po raz 16. – Dzień Dekarza. Łódź Fabryczna będzie towarzyszyła uczestnikom pikniku, a Łódź filmowa podczas wieczornej Gali.

Dekarze w Łodzi
Autor: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Organizatorzy zapowiedzieli podczas pikniku udział licznego grona gości z branży dekarskiej oraz wiele atrakcji. Będzie można zobaczyć nowości w pokryciach dachowych, zaplanowano „podróż” po Łodzi Fabrycznej, będzie o historii w Pałacu Poznańskiego, ulicą Piotrkowską przemierzy orkiestra i zabytkowym tramwajem zaplanowany jest powrót do Starej Manufaktury przemienionej w oryginalny Hotel Andel’s, gdzie odbędzie się wieczorna Gala Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.
Program Dnia Dekarza i Gali Dekarskiej na stronie internetowej www.dekarz.com.pl

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Autor: PSD
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej