Weź udział w MONTERIADZIE. Już od 30 stycznia na targach BUDMA! [Nasz patronat]

2024-01-30 9:15

Budujesz lub remontujesz swój dom? Jesteś fachowcem pracującym w budownictwie? W dniach 30.01.02.02.2024 odwiedź MONTERIADĘ na targach BUDMA i poznaj najnowsze produkty budowlane, zobacz, jak wygląda ich dobry montaż. Murator jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Spis treści

  1. MONTERIADA - dla kogo
  2. MONTERIADA 2024 – co przygotowano dla uczestników?
  3. MONTERIADA - to już 8 edycja

MONTERIADA organizowana przez Związek Polskie Okna i Drzwi na targach BUDMA to wyjątkowe wydarzenie promujące dobry montaż wyrobów stolarki budowlanej, termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

MONTERIADA - dla kogo

Wydarzenie to możliwość zapoznania się z praktyczną wiedzą na temat najnowszych produktów. Biorą w nim udział zarówno fachowcy, jak i inwestorzy indywidualni, którzy budują i remontują swoje domy. MONTERIADA przyciąga również liczne grono dziennikarzy oraz uczniów i nauczycieli ze szkół branżowych.

MONTERIADA 2024 – co przygotowano dla uczestników?

Głównym punktem MONTERIADY 2024 będą interaktywne, cykliczne pokazy montażu wyrobów budowlanych, m.in. okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej. Na stoisku wydarzenia zaplanowano również punkty doradcze, w tym stanowisko programu „Czyste Powietrze”, gdzie będzie można dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji domu.

MONTERIADZIE towarzyszyć będzie również komentarz prowadzącego, a realizowane na żywo pokazy montażowe dostarczą wielu pozytywnych emocji. Eksperci firm i profesjonalni monterzy w przystępny sposób przekażą natomiast wiedzę na temat najnowszych wyrobów, prezentując każdy ich detal. Stoisko MONTERIADY jest również miejscem spotkań przedstawicieli branży budowlanej.

MONTERIADA - to już 8 edycja

MONTERIADA na targach BUDMA jest realizowana od 2016 roku przez Związek POiD przy wsparciu partnerów – firm, instytucji i mediów z branży budowlanej. Każda z edycji spotkania jest wyjątkowa i świetnie wpisuje się w organizowane przez Związek POiD kolejne odsłony kampanii „DOBRY MONTAŻ”.

W ramach poprzednich odsłon MONTERIADY jej stoisko odwiedziły m.in. grupy szkolne z klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”, uczestnicy mogli też oglądać budowę domu pasywnego z przekrojami warstw. Ostatnio wydarzenie zyskało nowe zielone barwy, nawiązujące do ekologii i energooszczędności.

Bieżące informacje na temat wydarzenia można śledzić na: https://www.facebook.com/dobrymontaz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej