Warsztaty "Mosty zespolone z zintegrowanymi przyczółkami"

2010-02-15 17:06

28 kwietnia 2010 we Wrocławiu odbędą się warsztaty INTAB+ z zakresu projektowania mostów zespolonych.

Dizajn i konstrukcja, bezpieczeństwo i niezawodność, konserwacja i dostępność serwisu w całym cyklu życia mostów, a także kryteria zrównoważonego rozwoju - to zagadnienia które nabierają coraz większego znaczenia przy projektowaniu konstrukcji mostowych.

W ramach projektu RFCS (Badawczy Fundusz Europejski Stali i Węgla) INTAB+ wiosną 2010r. zostaną zorganizowane dwa seminaria (w Monachium i Wrocławiu), skierowane do biur inżynieryjnych, projektowych, firm wykonawczych specjalizujących się w budowie konstrukcji mostowych, departamentów w Ministerstwach i Urzędach, odpowiedzialnych za rozwój infrastruktury drogowej. Poza przedstawieniem wyników badań nad mostami zespolonymi ze zintegrowanymi przyczółkami i przykładowych rozwiązań,  na warsztatach zostaną zaprezentowane koszty związane z całym okresem życia takich konstrukcji.

Organizatorami spotkań są RWTH Aachen University, Institute for Steel Structures i Luleå University of Technology, Division of Structural Engineering.  We współpracy z EUROPROJEKT Gdańsk Sp. z o. o. i Politechniką Wrocławską, Wydziałem Inzynierii Lądowej.

Opłata za uczestnictwo wynosi 30 euro. Spotkania będą się odbywały w języku angielskim.

Rejestracja faksem +48 (0) 58 323 99 98 lub mailem europrojekt@europrojekt.pl

Program i formularz rejestracji

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej