Warsztaty "Mosty zespolone z zintegrowanymi przyczółkami"

2010-02-15 17:06

28 kwietnia 2010 we Wrocławiu odbędą się warsztaty INTAB+ z zakresu projektowania mostów zespolonych.

Dizajn i konstrukcja, bezpieczeństwo i niezawodność, konserwacja i dostępność serwisu w całym cyklu życia mostów, a także kryteria zrównoważonego rozwoju - to zagadnienia które nabierają coraz większego znaczenia przy projektowaniu konstrukcji mostowych.

W ramach projektu RFCS (Badawczy Fundusz Europejski Stali i Węgla) INTAB+ wiosną 2010r. zostaną zorganizowane dwa seminaria (w Monachium i Wrocławiu), skierowane do biur inżynieryjnych, projektowych, firm wykonawczych specjalizujących się w budowie konstrukcji mostowych, departamentów w Ministerstwach i Urzędach, odpowiedzialnych za rozwój infrastruktury drogowej. Poza przedstawieniem wyników badań nad mostami zespolonymi ze zintegrowanymi przyczółkami i przykładowych rozwiązań,  na warsztatach zostaną zaprezentowane koszty związane z całym okresem życia takich konstrukcji.

Organizatorami spotkań są RWTH Aachen University, Institute for Steel Structures i Luleå University of Technology, Division of Structural Engineering.  We współpracy z EUROPROJEKT Gdańsk Sp. z o. o. i Politechniką Wrocławską, Wydziałem Inzynierii Lądowej.

Opłata za uczestnictwo wynosi 30 euro. Spotkania będą się odbywały w języku angielskim.

Rejestracja faksem +48 (0) 58 323 99 98 lub mailem europrojekt@europrojekt.pl

Program i formularz rejestracji

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej