Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości

2019-05-09 13:30
Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości
Autor: GrupaWM

Już 6 czerwca 2019 w Olsztynie odbędzie III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. Głównymi tematami tegorocznego Kongresu Przyszłości jest ekologia i nowoczesność, która może iść w parze z dbałością o środowisko. Uczestnicy spotkania będą brać udział w panelach dyskusyjnych jak i w warsztatach.

Organizatorzy podkreślają, że ekologia i nowoczesność w dbałości o środowisko to tylko jeden z wątków. Celem nadrzędnym Kongresu jest bowiem włączenie jak największej grupy ekspertów, samorządowców i mieszkańców do dyskusji co należy zrobić, by na Warmii i Mazurach żyło się lepiej. 

Wśród tematów paneli dyskusyjnych zaplanowano m.in.: przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?, współczesne wyzwanie: alternatywne źródła energii, partnerstwo publiczno-prywatne - czy warto?, przyszłość gospodarki odpadami w Polsce, cyberbezpieczeństwo – wyzwanie przed każdym z nas!

Z kolei eksperci zaproszeni do poprowadzenia warsztatów będą mówić o  improwizacji w biznesie, projektowaniu  nowoczesnej sprzedaży, budowaniu wizerunku i skutecznym przywództwie, będą opowiadać jak z dobrego pomysłu zrobić świetny biznes.

III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości odbędzie się 6 czerwca 2019 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Więcej informacji o programie i zasadach uczestnictwa na stronie www.kongresprzyszlosci.pl.

Organizatorami spotkania jest Grupa WM oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej