Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości

2019-05-09 13:30
Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości
Autor: GrupaWM

Już 6 czerwca 2019 w Olsztynie odbędzie III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. Głównymi tematami tegorocznego Kongresu Przyszłości jest ekologia i nowoczesność, która może iść w parze z dbałością o środowisko. Uczestnicy spotkania będą brać udział w panelach dyskusyjnych jak i w warsztatach.

Organizatorzy podkreślają, że ekologia i nowoczesność w dbałości o środowisko to tylko jeden z wątków. Celem nadrzędnym Kongresu jest bowiem włączenie jak największej grupy ekspertów, samorządowców i mieszkańców do dyskusji co należy zrobić, by na Warmii i Mazurach żyło się lepiej. 

Wśród tematów paneli dyskusyjnych zaplanowano m.in.: przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?, współczesne wyzwanie: alternatywne źródła energii, partnerstwo publiczno-prywatne - czy warto?, przyszłość gospodarki odpadami w Polsce, cyberbezpieczeństwo – wyzwanie przed każdym z nas!

Z kolei eksperci zaproszeni do poprowadzenia warsztatów będą mówić o  improwizacji w biznesie, projektowaniu  nowoczesnej sprzedaży, budowaniu wizerunku i skutecznym przywództwie, będą opowiadać jak z dobrego pomysłu zrobić świetny biznes.

III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości odbędzie się 6 czerwca 2019 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Więcej informacji o programie i zasadach uczestnictwa na stronie www.kongresprzyszlosci.pl.

Organizatorami spotkania jest Grupa WM oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej