Warbud dla Marvipolu raz jeszcze...

2009-09-16 14:11
Prosta Tower
Autor: Marvipol Wejście do budynku - na parterze znajduje się strefa handlowo-usługowa.

Wykonawca stanu surowego Prosta Tower w Warszawie podpisał kolejny kontrakt z Marvipolem. Warbud poprowadzi prace wykończeniowe i instalacyjne w budynku.

W ramach kontraktu Warbud SA poprowadzi prace wykończeniowe wewnętrzne tj. ściany, posadzki, sufity, wykończenia ścian, posadzek i sufitów, dźwigi osobowe. Wykonane zostaną również m.in.: elewacja, zagospodarowanie terenu, instalacje sanitarne, elektryczne i teletechniczne.

Kontrakt został podpisany  9 września. Prace wykończeniowo–instalacyjne w budynku Prosta Tower, przy ul. Prostej 32, rozpoczną się w styczniu 2010 roku i potrwają do kwietnia 2011.

Wartość kontraktu to 32 940 000 zł netto.

Prosta Tower to biurowiec klasy A, w rejonie Warsaw Business District, zaledwie 3 minuty od Dworca Centralnego, Hotelu Hilton, Intercontinental czy Pałacu Kultury. Ten nietuzinkowy obiekt mieszkalno-biurowo-usługowy zaprojektowała pracownia APA Kuryłowicz & Associates. Budynek wyróżnia frontowa elewacja w postaci nieregularnej tafli, skonstruowanej z betonowych bloków w kształcie diamentów. Biurowiec jest w trakcie budowy. Wykonana została już cała część podziemna - wielopoziomowy parking. Całość inwestycji zostanie zakończona w 2011 roku, tak aby w pierwszej połowie tego roku mogli wprowadzić się do niego pierwsi najemcy.

Prosta Tower
Autor: Marvipol
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej