W Kielcach trwają Targi Grupy PSB. To już 22. edycja wydarzenia branży budowlanej

2024-02-29 10:21

W halach Targów Kielce trwają Targi Grupy PSB. To ważne w branży wydarzenie, zorganizowane dla partnerów i dostawców Grupy PSB. Podczas tych targów prezentowane są najnowsze rozwiązania, produkty i technologie związane z branżą budowlaną.

Spis treści

  1. Targi Grupy PSB w Kielcach - 22. edycja
  2. Targi dla partnerów biznesowych Grupy PSB
  3. Grupa PSB ważny gracz na rynku budowlanym

Targi Grupy PSB w Kielcach - 22. edycja

To już 22. edycja Targów Grupy PSB. W tym roku wystawia się w kieleckich halach 305 dostawców materiałów budowlano-remontowych. Biznesowe kontrakty ma podpisać prawie 370 firm – partnerów Grupy PSB, którzy prowadzą składy, placówki Profi oraz sklepy PSB Mrówka. Łącznie ponad 5000 osób.

Targi Grupy Polskie Składy Budowlane to wydarzenie branżowe, które gromadzi przedstawicieli firm działających w sektorze budowlanym. Można tu zobaczyć najnowsze rozwiązania, produkty i technologie związane z branżą budowlaną. Jak już wspomnieliśmy, to świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń .

Targi dla partnerów biznesowych Grupy PSB

Grupa PSB od 22 lat raz w roku organizuje wewnętrzne targi, wyłącznie dla partnerów PSB i dostawców Grupy PSB. W 2023 roku na przedstawicieli 352 partnerów PSB czekało prawie 280 wystawców – kontraktowych dostawców Grupy. Razem, przy negocjacyjnych stołach, zasiadło ponad 4 tysiące osób, które zawarły ok. 14 tysięcy kontraktów na kwotę 392 mln zł. Wynika z tego, że przeciętny wystawca wyjechał z Kielc z portfelem zamówień na kwotę 1,4 mln zł, zaś przeciętny partner na kwotę 1,1 mln zł. Rok temu analogiczne wartości wyglądały następująco: 1,35 i 0,85 mln zł. Formuła Targów, oprócz biznesowych kontraktów, sprzyja również zacieśnianiu relacji między firmami i wymianie doświadczeń pomiędzy producentami i dystrybutorami oraz prezentacji najnowszych rozwiązań i produktów. Z tego też powodu Targi PSB postrzegane są jako jedna z najważniejszych imprez dla całej branży budowlanej .

Grupa PSB ważny gracz na rynku budowlanym

Grupa PSB Handel S.A. z siedzibą w Wełeczu k./Buska-Zdroju działa na rynku od 25 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Grupa zrzesza 403 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 283 składach budowlanych, w 360 PSB Mrówka oraz w 78 PSB Profi. W placówkach tych pracuje ok. 13 tysięcy osób.

Czytaj też:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej