Virtus Studio zaprasza na konferencje Design poświęcone najnowszym trendom w architekturze wnętrz

2012-11-08 10:15
Virtus Studio. Konferencje Design
Autor: Virtus Studio Konferencje Design są okazją aby zobaczyć "na żywo" prezentowane ekspozycje, poznać opinie ekspertów czy wymienić wrażenia w środowisku projektantów

Zapraszamy na listopadowe konferencje Design poświęcone nowoczesnym trendom w architekturze wnętrz i designie. Organizatorem spotkań jest firma Virtus Studio.

Design. Konferencje dla architektów i projektantów wnętrz

Uwaga podczas listopadowego cyklu konferencji Design zostanie poświęcona zagadnieniu tworzenia niepowtarzalnych projektów. W Warszawie Michał Zakrocki z Twórczywo.pl podczas wykładu "Więcej 'ja' w moim mieszkaniu" - zaproponuje zmianę sposobu myślenia o wnętrzach. Przedstawi, jak za pomocą rzeczy unikatowych - autorskich dekoracji, napisów 3D, liter, abażurów, oklein, naklejek, plakatów, tapet... - nadać wnętrzom indywidualny charakter.

Zuza Dominów project manager portalu foorni.pl - partnera merytorycznego konferencji, na przykładzie inspirujących polskich i zagranicznych realizacji opowie o rodzącej się modzie na niepowtarzalność. Na wykład zapraszamy do Hotelu Monopol w Katowicach. Krakowskim architektom, którzy w tym roku nie dotarli na Łódź Design Festival, Virtus poleca fotorelację z wystaw i prelekcji prezentujących najnowsze trendy w designie. Wrażeniami z największego w Polsce wydarzenia poświęconego tematyce wzornictwa i projektowania podzieli się arch. Piotr Celewicz. Nie zabraknie ciekawych polskich firm jak MIUKI - twórcy oryginalnych, lekkich i wygodnych poduch w przeróżnych wzorach i kolorystyce. Można będzie posiedzieć na Miukach w Katowicach i Krakowie.

Spotkania odbędą się:

  • 13.11 i 14.11 w Warszawie
  • 14.11 Sopot
  • 15.11 Kraków
  • 20.11 Katowice
  • 22.11 Białystok
  • 28.11 Szczecin

Więcej szczegółów na temat konferencji Virtus Studio: www.virtus.com.pl lub pod numerem telefonu: 12 429 55 20

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej