VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

2016-01-12 12:21
mistrzostwa dekarzy
Autor: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Podcza Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA w Poznaniu, 2-5 lutego 2016 odbędą się VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. Dekarze w wieku do 26 lat będą konkurować w trzech kategoriach: dachy strome, dachy płaskie, dachy metalowe.

Organizatorem Mistrzostw Młodych Dekarzy jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które wspiera i integruje specjalistów branży dekarskiej.

Mistrzostwa mają na celu wyłonienie najlepszych młodych dekarzy w Polsce, którzy z kolei będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy. Mistrzostwa te odbędą się w Polsce, 25-29 października 2016, na hali wystawienniczej MT w Warszawie.

Uczestnicy zawodów kształcą ze sztuki dekarskiej przez cały rok. Inicjatywa ma na celu edukację młodych dekarzy, przeciwdziała też bezrobociu. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli większości firm dekarskich z Polski, a także wiodących producentów materiałów budowlanych.

Wyniki zmagań ogłoszone zostaną podczas XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, 4 lutego 2016. Dla wszystkich uczestników konkursu PSD wraz z partnerami przygotowało cenne nagrody rzeczowe. Po Kongresie, tradycyjnie już, zaplanowany jest pochód dekarzy, odwiedzający stoiska targowe partnerów PSD.

VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy
Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA, hala nr 7

2-5 lutego 2016, Poznań
prowadzący: Filip Chajzer

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej