VIII MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM

2015-07-22 17:04
Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Autor: Fakro

Już po raz ósmy miłośnicy żeglarstwa wystartują w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Tegoroczne regaty odbędą się tradycyjnie w Chorwacji, w terminie 05-12 września 2015. Do udziału w nich zaprasza FAKRO Sailing Team.

To chyba jedyne takie wydarzenie polskiej branży budowlanej, które odbywa się poza granicami kraju. Jednak takich warunków żeglarskich, jak akwen Adriatyku u wybrzeży Chorwacji, nasz Bałtyk nam oferuje. W tym roku VIII Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim odbywać się będą u wybrzeży Środkowej Dalmacji. Trasa regat wiedzie między pięknymi wyspami Parku Narodowego Konati. Uczestnicy zawodów odwiedzą takie porty i mariny jak: Kremik, Mandalina, Kaprije, Piskiera, Zut i Hramina. Do pokonania będzie ponad 100 mil morskich. Organizatorzy przygotowali dla żeglarzy rekordową liczbę 29 jachtów – nowoczesne Salony 38, 38 oraz 44, specjalnie zaprojektowane do regat, na których. znajdują się bardzo dobre warunki bytowe – dla załóg 8- lub 10-osobowych.

Przypomnijmy, że w mistrzostwach – których celem jest promowanie idei żeglarstwa, reprezentowanie Polski na międzynarodowej arenie zmagań sportowych, edukacja w zakresie żeglarstwa oraz integracja branży budowlanej – mogą brać udział załogi firmowe lub mieszane, które reprezentują producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz firmy związane z branżą budowlaną. Organizatorem regat branży budowlanej jest FAKRO Sailing Team.

Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Autor: Fakro Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim 

VIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Chorwacja,  05-12 września 2015
Informacje i zgłoszenia:
zdzislawgajos@gmail.com                 
www.regaty.fakro.pl   
facebook

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej