VIII MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM

2015-07-22 17:04
Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Autor: Fakro

Już po raz ósmy miłośnicy żeglarstwa wystartują w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Tegoroczne regaty odbędą się tradycyjnie w Chorwacji, w terminie 05-12 września 2015. Do udziału w nich zaprasza FAKRO Sailing Team.

To chyba jedyne takie wydarzenie polskiej branży budowlanej, które odbywa się poza granicami kraju. Jednak takich warunków żeglarskich, jak akwen Adriatyku u wybrzeży Chorwacji, nasz Bałtyk nam oferuje. W tym roku VIII Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim odbywać się będą u wybrzeży Środkowej Dalmacji. Trasa regat wiedzie między pięknymi wyspami Parku Narodowego Konati. Uczestnicy zawodów odwiedzą takie porty i mariny jak: Kremik, Mandalina, Kaprije, Piskiera, Zut i Hramina. Do pokonania będzie ponad 100 mil morskich. Organizatorzy przygotowali dla żeglarzy rekordową liczbę 29 jachtów – nowoczesne Salony 38, 38 oraz 44, specjalnie zaprojektowane do regat, na których. znajdują się bardzo dobre warunki bytowe – dla załóg 8- lub 10-osobowych.

Przypomnijmy, że w mistrzostwach – których celem jest promowanie idei żeglarstwa, reprezentowanie Polski na międzynarodowej arenie zmagań sportowych, edukacja w zakresie żeglarstwa oraz integracja branży budowlanej – mogą brać udział załogi firmowe lub mieszane, które reprezentują producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz firmy związane z branżą budowlaną. Organizatorem regat branży budowlanej jest FAKRO Sailing Team.

Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Autor: Fakro Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim 

VIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Chorwacja,  05-12 września 2015
Informacje i zgłoszenia:
zdzislawgajos@gmail.com                 
www.regaty.fakro.pl   
facebook

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej