VII Kongres Stolarki Polskiej

2016-04-15 15:39
VII Kongres Stolarki Polskiej
Autor: brak danych

Organizatorem Kongresów Stolarki Polskiej jest Związek Polskie Okna i Drzwi (PoiD). Już wkrótce – 19 maja 2016 – odbędzie się już siódma edycja tego branżowego wydarzenia. W tym roku będzie miało ono szczególną oprawę, gdyż kongresowi będą towarzyszyć obchody 20-lecia organizacji branży stolarki budowlanej.

Przedstawiciele przedsiębiorstw z branży stolarki budowlanej, reprezentanci nauki, biznesu, polityki oraz mediów spotkają się 19 maja 2016 w Jachrance (Hotel Warszawianka). Jak zwykle jednym z najważniejszych punktów tego spotkania będzie dyskusja o najważniejszych wyzwaniach dla branży i perspektywach jej rozwoju. Istotnym celem kongresów jest również integracja środowiska oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń.

Program VII Kongresu Stolarki Polskiej
poświęcony będzie perspektywom rozwoju branży stolarki budowlanej w kontekście 2021 roku oraz zagadnieniom marketingowym związanym ze skutecznym kreowaniem marki, komunikacją z klientem w punkcie sprzedaży oraz wykorzystaniem Internetu. Po zakończeniu części merytorycznej, na wieczornej Gali zostaną wręczone Orły Polskiej Stolarki oraz certyfikaty Związku POiD, będą świętowane również obchody jubileuszu 20-lecia istnienia w Polsce organizacji branży stolarki budowlanej. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia sobie historii reprezentowanego przez Związek POiD sektora rodzimej gospodarki.

Tu formularz zgłoszeniowy do udziału w VII Kongresie Stolarki Polskiej >> 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej