V Forum Ekoenergetyczne w Polkowicach

2013-08-23 16:01
Pierwsze z uruchomionych w Fantanele turbin
Autor: Continental Wind Partners Pierwsze z uruchomionych w Fantanele turbin.

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki "Zielony Feniks" wraz z Gminą Polkowice zaprasza na V Forum Ekoenergetyczne  w Polkowicach, które odbędzie się 12 i 13 września 2013. Hasłem tegorocznego forum jest: Energetyka przyszłości - przyszłość energetyki.

Jak co roku będzie to spotkanie naukowców, ekologów,  rolników i przedstawicieli biznesu. Jednak V Forum Ekoenergetyczne będzie specjalnie dedykowane dzieciom i młodzieży, które podczas wykładów będą mogły zapoznać się z tematyką odnawialnych źródeł energii (OZE), dowiedzą się, co to jest energia OZE i dlaczego warto oszczędzać energię. Forum służy promowaniu rozwoju ekoenergetyki i edukacji społeczeństwa, poszerzaniu wiedzy o wykorzystaniu energii pozyskiwanej z wiatru, biomasy, wody i słońca.
Wydarzenie to jest również okazją do spotkania i dyskusji podmiotów działających na rynku OZE, umożliwia wymianę doświadczeń, osiągnięć i wyznaczenia kierunków rozwoju w zakresie odnawialnych źródeł energii. Budownictwo oszczędne to jeden z ważniejszych  tematów tegorocznego  Forum. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Minister Gospodarki.

V Forum Ekoenergetyczne
Autor: Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks”

V Forum Ekoenergetyczne odbędzie się 12 i 13 września 2013 na terenie Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Nauki i Techniki, przy ul. Skalników 1b.

Szczegółowy program >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej