Turniej Wiedzy Branżowej w dniach 15-17.09 na targach ENERGETAB 2015

2015-08-31 13:11
Turniej Wiedzy Branżowej
Autor: brak danych Turniej Wiedzy Branżowej

Turniej Wiedzy Branżowej to jedno z tych wydarzeń, na które warto zwrócić szczególną uwagę podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2015. Na zwycięzców czeka wiele wspaniałych nagród. Aby je zdobyć, należy wykazać się wiedzą z zakresu szeroko rozumianej elektroenergetyki.

Redakcja „Sektora Elektroenergetycznego” i „Informatora Instalacyjnego-murator” zaprasza w dniach 15–17 września do udziału w Turnieju Wiedzy Branżowej. Odbędzie się on podczas tegorocznych Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2015 - na stoisku 7, w strefie L5.
Wystarczy zarejestrować się na stanowisku komputerowym i w jak najkrótszym czasie poprawnie odpowiedzieć na pięć losowo wybranych pytań. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez firmy Hitachi i Bosch.
Każdego dnia rozstrzygnięcie turnieju, co oznacza 3 szanse na wygraną!
Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominek!

„Sektor Elektroenergetyczny” spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) to wydanie specjalne „Informatora Instalacyjnego-murator”. Zawiera przegląd rozdzielnic niskiego (nn) i średniego (SN) napięcia, zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych, a także przytowane przez specjalistów ciekawe artykuły branżowe.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej