Turniej Wiedzy Branżowej w dniach 15-17.09 na targach ENERGETAB 2015

2015-08-31 13:11
Turniej Wiedzy Branżowej
Autor: brak danych Turniej Wiedzy Branżowej

Turniej Wiedzy Branżowej to jedno z tych wydarzeń, na które warto zwrócić szczególną uwagę podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2015. Na zwycięzców czeka wiele wspaniałych nagród. Aby je zdobyć, należy wykazać się wiedzą z zakresu szeroko rozumianej elektroenergetyki.

Redakcja „Sektora Elektroenergetycznego” i „Informatora Instalacyjnego-murator” zaprasza w dniach 15–17 września do udziału w Turnieju Wiedzy Branżowej. Odbędzie się on podczas tegorocznych Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2015 - na stoisku 7, w strefie L5.
Wystarczy zarejestrować się na stanowisku komputerowym i w jak najkrótszym czasie poprawnie odpowiedzieć na pięć losowo wybranych pytań. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez firmy Hitachi i Bosch.
Każdego dnia rozstrzygnięcie turnieju, co oznacza 3 szanse na wygraną!
Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominek!

„Sektor Elektroenergetyczny” spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) to wydanie specjalne „Informatora Instalacyjnego-murator”. Zawiera przegląd rozdzielnic niskiego (nn) i średniego (SN) napięcia, zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych, a także przytowane przez specjalistów ciekawe artykuły branżowe.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej