Turniej Wiedzy Branżowej – kolejna edycja już 4 lutego na targach BUDMA 2016

2016-01-20 12:52
Turniej Wiedzy Branżowej
Autor: brak danych Turniej Wiedzy Branżowej

Kolejna edycja Turnieju Wiedzy Branżowej, któremu patronują  "Informator Budowlany-murator", "Informator Instalacyjny-murator" i serwis Tuznajdziesz.pl, odbędzie się już 4 lutego na targach BUDMA 2016. Weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody.

Redakcje Informatorów oraz serwisu Tuznajdziesz.pl zapraszają do uczestnictwa w Turnieju Wiedzy Branżowej, który odbędzie się 4 lutego w godzinach 10:00–14:30 na targach BUDMA 2016. Aby wziąć w nim udział i wygrać wartościowe nagrody, wystarczy odwiedzić stoisko Muratora (pawilon 3, stoisko 2), zarejestrować się przy stanowisku komputerowym i wykazać wiedzą oraz refleksem. Najszybsze odpowiedzi na pięć losowo wybranych pytań zapewnią miejsce na podium. Na zwycięzców czekają m.in. wiertarkowkrętarki marki HITACHI – sponsora konkursu.
Dla pozostałych uczestników upominki.

„Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” wydawane przez spółkę ZPR Media (właściciela marki Murator) to rzetelne źródła informacji zawierające aktualną ofertę producentów z branży budowlanej i instalacyjnej, a także artykuły poradnikowe powstające we współpracy ze specjalistami z danych dziedzin.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej