Torwar: 18. Targi MUREXPO 2012 i 10. Targi MODNE WNĘTRZE

2012-03-27 13:52
Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO
Autor: Murator EXPO Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO oraz Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE łączą na jednej targowej przestrzeni ofertę z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz. To jedna z ciekawszych imprez targowych na Mazowszu. Torwar 13-15 kwietnia - wielu wystawców, promocje cenowe, bogaty program towarzyszący, spotkania i prelekcje, niebanalne pokazy i warsztaty, konkursy, bezpłatne porady specjalistów, to tylko nieliczne atrakcje targów...

Targi Budowlane MUREXPO
Autor: Murator EXPO

Targi dla każdego

Wystawcy zaprezentują popularne i poszukiwane produkty oraz usługi, przy czym nie zabraknie nowości i niestandardowej oferty rynku. Wystawcy MUREXPO to producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, instalacyjnych, chemii budowlanej, pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Zwiedzający znajdą tu m.in. materiały budowlane i izolacyjne (w tym model ścian i fragment dachu z wykonaną izolacją natryskową z pianki pouliretanowej), drzwi i okna ALU i PCV, okna dachowe, dachy, rolety zewnętrzne, pompy ciepła, kolektory słoneczne, rekuperatory, rurowe kolektory próżniowe, materiały akustyczne, kotły grzewcze, klimatyzatory i wentylatory. Będą też prezentacje nowych technologii w budownictwie, na przykład technologia budowy energooszczędnych domów fińskich, innowacyjny system murowania szlifowanych pustaków ceramicznych na specjalistyczną zaprawę murarską w piance. Ponadto odwiedzający targi będą mogli skorzystać z ofert firm świadczących przeróżne kompleksowe usługi związane w procesem projektowania, budowy, wykończenia i dekoracji wnętrz.

Targi uczą

Tradycją Targów MUREXPO jest za każdym razem inny - Dzień Branżowy. Tym razem będzie to konferencja „Drewno w architekturze. Wnętrza – Elewacje – Tarasy – Konstrukcje”, która odbędzie się już pierwszego dnia targów, czyli 13 kwietnia. Zaprezentowanych zostanie pięć wykładów, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Pierwszy wykład obejmie sposoby atrakcyjnego, a przy tym prawidłowego łączenia we wnętrzach różnych rodzajów drewna, drugi scharakteryzuje gatunki drewna i ich przydatność, trzeci wykład będzie o deskach tarasowych, posadzkach drewnianych, pokryciach ściennych oraz sposobach przygotowania podłoża pod drewniane materiały wykończeniowe. Prelegenci ostatniego wykładu przekażą wiedzę na temat zastosowania drewna klejonego warstwowo w nowoczesnym budownictwie m.in. halach widowiskowo-sportowych, ogrodach zimowych, obiektach sakralnych, basenach, kortach tenisowych, ujeżdżalniach czy budowlach inżynierskich.

Targowe ekspozycje wzbogacą prezentacje i warsztaty, a w punktach konsultacyjnych doradcy będą oferować odwiedzającym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie ich mieszkań i domów, w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Na targach radzić będą: inżynierowie budownictwa, projektanci instalacji, czy specjaliści w zakresie izolacji termicznej i akustycznej okien i systemów okiennych. Można także liczyć na porady m.in. architektów, projektantów wnętrz, specjalistów ds. wentylacji i rekuperacji.

Widowiskowym punktem targowego programu będą - już piąte - Glazurnicze Mistrzostwa Polski, organizowane przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy. Glazurnicy będą prezentować najwyższy poziom pracy wykonawczej, precyzję, umiejętności projektowania oraz doboru poszczególnych elementów składających się na pracę konkursową.

Zobacz cały program targowych imprez >>

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO oraz Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE
można zwiedzać od 13 do 15 kwietnia na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6a),
w godzinach 10.00-17.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej