Test wiedzy branżowej – świętuj z nami 20-lecie Informatorów!

2015-02-19 17:34
20-lecie Informatorów
Autor: INFORMATOR BUDOWLANY-murator

"Informator Budowlany-murator" i "Informator Instalacyjny-murator" spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) już od 20 lat wspierają branżę budowlaną i instalacyjną. Jubileusz Informatorów redakcja będzie obchodzić wraz z gośćmi tegorocznych targów BUDMA 2015.

Swoje 20-lecie Informatory Budowlane będą świętować turniejem wiedzy branżowej. Żeby wziąć w nim udział i wygrać fantastyczne nagrody, trzeba podczas targów BUDMA (we wtorek, środę lub w czwartek, czyli od 10-12 marca) udać się na stoisko Informatorów w Strefie Testów (pawilon 2,  stoisko 7). Wystarczy zarejestrować się na stanowisku komputerowym i jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na pięć losowo wybranych pytań. Na zwycięzców czekają m.in.: szlifierka kątowa, wycinarka do płytek lub młot udarowo-obrotowy. Rozstrzygnięcia turnieju dwa razy dziennie, czyli 6 szans na wygraną!

Początki „Informatora Budowlanego-murator” sięgają 1995 roku, kiedy rozpoczęto jego wydawanie w postaci zeszytów tematycznych dodawanych do miesięcznika „Murator”. Na przestrzeni lat jego forma zmieniała się i od 2012 roku ukazują się trzy autonomiczne części o tematyce budowlanej: „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”, „Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Stolarka Otworowa i Akcesoria” oraz oddzielny tom „Informatora Instalacyjnego-murator”. Uzupełnieniem zawartych w publikacjach informacji o produktach i ofercie producentów są merytoryczne artykuły przygotowywane we współpracy z profesjonalistami. Zamieszczany w prezentacjach kod 2D umożliwia bezpośrednie przejście do serwisu Tuznajdziesz.pl – nowoczesnej bazy produktów i rysunków CAD, cennego źródła wiedzy o producentach oraz bazy artykułów poradnikowych. W tym roku informatory dostępne będą także w formie e-wydania oraz w wersji na tablety i smartfony. Dostępy do aplikacji można zakupić razem z pakietem drukowanych informatorów.Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej