Test wiedzy branżowej – świętuj z nami 20-lecie Informatorów!

2015-02-19 17:34
20-lecie Informatorów
Autor: INFORMATOR BUDOWLANY-murator

"Informator Budowlany-murator" i "Informator Instalacyjny-murator" spółki ZPR Media (właściciela marki Murator) już od 20 lat wspierają branżę budowlaną i instalacyjną. Jubileusz Informatorów redakcja będzie obchodzić wraz z gośćmi tegorocznych targów BUDMA 2015.

Swoje 20-lecie Informatory Budowlane będą świętować turniejem wiedzy branżowej. Żeby wziąć w nim udział i wygrać fantastyczne nagrody, trzeba podczas targów BUDMA (we wtorek, środę lub w czwartek, czyli od 10-12 marca) udać się na stoisko Informatorów w Strefie Testów (pawilon 2,  stoisko 7). Wystarczy zarejestrować się na stanowisku komputerowym i jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na pięć losowo wybranych pytań. Na zwycięzców czekają m.in.: szlifierka kątowa, wycinarka do płytek lub młot udarowo-obrotowy. Rozstrzygnięcia turnieju dwa razy dziennie, czyli 6 szans na wygraną!

Początki „Informatora Budowlanego-murator” sięgają 1995 roku, kiedy rozpoczęto jego wydawanie w postaci zeszytów tematycznych dodawanych do miesięcznika „Murator”. Na przestrzeni lat jego forma zmieniała się i od 2012 roku ukazują się trzy autonomiczne części o tematyce budowlanej: „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”, „Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Stolarka Otworowa i Akcesoria” oraz oddzielny tom „Informatora Instalacyjnego-murator”. Uzupełnieniem zawartych w publikacjach informacji o produktach i ofercie producentów są merytoryczne artykuły przygotowywane we współpracy z profesjonalistami. Zamieszczany w prezentacjach kod 2D umożliwia bezpośrednie przejście do serwisu Tuznajdziesz.pl – nowoczesnej bazy produktów i rysunków CAD, cennego źródła wiedzy o producentach oraz bazy artykułów poradnikowych. W tym roku informatory dostępne będą także w formie e-wydania oraz w wersji na tablety i smartfony. Dostępy do aplikacji można zakupić razem z pakietem drukowanych informatorów.Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej