Teoria i praktyka na 265 mkw.

2007-11-16 14:03

Uroczyście otwarto nowe centrum szkoleniowe Junkersa w Poznaniu, które mieści się obecnie na ul. ks. Jakuba Wujka 15/17. Symboliczną wstęgę przeciął Andrzej Iżycki - nowy dyrektor handlowy Junkersa. Powierzchnia centrum zwiększyła się dwukrotnie i wynosi 265 m2. Wyposażenie sal pozwala na prowadzenie szkoleń nie tylko teoretycznych, ale i praktycznych

Na uroczyste otwarcie nowej placówki szkoleniowej Junkersa w Poznaniu przybyli partnerzy handlowi, instalatorzy, serwisanci, projektanci z Wielkopolski - na co dzień współpracujący z centrum. Junkers gościł również wykładowców Politechniki Poznańskiej oraz prezesa Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych.

Nowe centrum ma powierzchnię 265 m2, na której znajdują się dwie przestronne sale szkoleniowe: wykładowa oraz do szkoleń praktycznych, wyposażona w urządzenia grzewcze. W porównaniu do poprzedniej lokalizacji, powierzchnia placówki wzrosła dwukrotnie. Budynek mieści się przy ul. Ks. Jakuba Wujka 15/17. Wnętrze nawiązuje swoją ciepłą kolorystyką do standardów Junkersa, które obowiązują na całym świecie. Na przyjazną atmosferę ma wpływ nie tylko zastosowana kolorystyka, lecz przede wszystkim pracownicy centrum, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą już od 9 lat.

Centrum szkoleniowe Junkersa
Autor: Junkers

Junkers organizuje szkolenia dla wszystkich osób zaangażowanych w szeroko rozumiany proces sprzedaży - od zaprojektowania instalacji i doradztwa technicznego, poprzez zainstalowanie i regulację urządzenia grzewczego, aż po obsługę serwisową. "Chcąc być na bieżąco z rozwijającą się w szybkim tempie techniką grzewczą, konieczne staje się stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności. Takie działanie jest gwarancją właściwej obsługi klientów, którzy oczekują fachowej porady" - mówi Robert Drozd, kierownik działu szkoleń.

Zasięgiem działania firmy obejmuje cały kraj. Oprócz Poznania, centra szkoleniowe Junkers, znajdują się w Warszawie, Krakowie i Gdyni. ich tradycją jest organizowanie także dni otwartych dla użytkowników, którzy mogą zgłaszać się w każdy pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca do dowolnego centrum szkoleniowego, by uzyskać poradę i pomoc. Junkers także realizuje program współpracy z wyższymi uczelniami oraz szkołami zawodowymi. W ramach tej działalności prowadzi szkolenia dla studentów i uczniów oraz kadry naukowo-dydaktycznej w zakresie techniki grzewczej i nowości produktowych marki Junkers.

Centrum Szkoleniowe Junkers
ul. ks. Jakuba Wujka 15/17
61-581 Poznań
Tel: 061/ 862 82 81
Fax: 061/ 862 83 41

Teoria i praktyka wg Junkersa
Autor: Junkers Otwarcie centrum szkoleniowego Junkersa w Poznaniu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej